Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezo Dáš mi prosim jeho číslo :) :)
  • Já jeho číslo mám nezavidte
  • Neboj Teri mne bude teprve11
  • Nápodobně taky chci být jeho ká moška
  • Ahoj jsi moc hezký kluk chtěla bych s tebou být kámoška sice vím že si to nepřečteš ale kdyby vim že je to nemožný protoze mi bude teprve 13 papa
  • je ti jedenact let to jsi trochu divna ne musíš se hned vtirat a 176 neměřeší jako ja kdybych mela meret 186 cm ja už jdu do devítky a bydlym v Táboře a hlavne jsi trapna kvuli tomu jak si rikas mincicak opicak hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahaahahahahahahahhahahahahahahahaha
  • Jo a mas Skype jestli jo spojili bychom se? Na Skypu se jmenuju mazoretky2 pusa pa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Ahoj jses mooooc hezkej kluk nato ze ti je 16 mas vysku tak na pataka ja merim 176 a je mi 11a jdu do 6.Moc hezky hrajes v gymplu ses moc hezkej kluk chtela bych abychom byly aspon kamosi .♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡★★☆☆☆★★★☆☆☆☆☆ moc se mi libis jses nejzezci syn pak jd asi Adam miluju te das mi t. cislo? Pls
  • milujiho a chtela bych snim stravit cely svuj život sice je mu už skoro 17 let a me bude skoro 16 let mislím si že bi sme se k sobe hodily a jestli chceš tak mi ho take mužes dat a mužeme se nekde sejít PS pusilam ti pusu milujite ahoj
  • PS:to s tím tel .číslem jsem nechtěla napsat.......
  • Jáchyme jestli máš Skype nápis mi na email: anickateplicka@seznam.cz prosím prosím prosím
  • Jsem z toho zmatená kdo je pravý Jáchym a jaké je jeho tel. číslo????????????????
  • Myslíte si že vám dá telefoní číslo???????????
  • I love you
    Jsi sexyyy *14* *14*
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Jsi nádherný :*
  • Blanule@tiscali.cz =Blaník
  • miluju ho to asi každy ale je krásný,milý,roztomily,hedny,ale asi ma holku a das mi prosim cislo telefoni pusko velky LIKE *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj das mi pls tvoje tel.cislo diky.Chci aby jsme aspon byli pratele
  • eli.navratilova
    to teda není věříš jen tomu co přečteš
    *10*
  • eli.navratilova
    je pěknej chtěla bych se s ním setkat a pokecat
    napiš číslo pls
  • Jak tady můžete psát jak ho milujete mě se jako líbí ale že ho milujete tak to nevíte tedy co je to někoho milovat. P.S. To je můj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit