Přejít na výpis diskuzí

Jackson Rathbone

OSOBNOST 24.6.2008 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tjn!!

    Ve filmu se mi moc nelíbil,ale tady na té fotce mu to fakt sluší! jo a chcu říct žee hrál ještě ve filmu Velký maturitní mejdan ...Hrál tam toho kluka co furt hulí... *4*
  • quit3

    Jackson

    Jackson je úplně skvělej! lepšího Jaspera nemohli vybrat *14*
  • ....

    jackson je úplně boží!!!! v tom filu mu to slušelo!!! *4* *14*
  • STMÍVÁNÍ

    STMÍVÁNÍ JE ABSOLUTNĚ NÁDHERNÝ A DOKONALÍ A OBSAZENÍ HERCŮ JE SUPER...A O KNIHÁCH ANI NEMLUVÍM,NAPROSTÁ PARÁDA!!!!!!!!!! *14* *14* *3*
  • jjjjjjjjjjjjjj

    mohl by někdo kněmu přidat nějakou tapetu nejde mi se přihlásit tak prosím odpovězte na mail 98zlata98@seznam.cz *3* *5*
  • skatie

    pokec o jacksonovi :)

    Přijdte pokecat *3* http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=83560 *1*
  • Muck

    Ty knížky miluju vydržím to číst celý den všechny zatím vydaný díly jsemměla přečtený do 3 dnů moc se těším na 4:-* *14* *14* *8* Jediné co mi tam vadí je Jacob nemůžu si pomoct,ale je mi nesymatický, ale všichni ostatní jsou božští *14* *14*
    • jessicapraha

      Re: Muck

      jacob je v pohodě, jediný co mě štve, je, že bellu miluje a ona jeho taky...
      naštěstí edwarda víc...:D:D
  • jééééé

    on má narozky stejně jako já 21.12.to je skvělý ...akorát je o 8let starší:-)
  • kwitorka

    Jackson Rathbone

    Já jsem naprosto spokojená s výběrem herce. Až příliš moc! On je sladkej, nádhernej, úžasnej, roztomilej no prostě nejlepší *14* *14* ... třeba Alice se mi taky líbí navíc mám teď nově vlasy podle ní, tak o to jí mám raději *1* A Rose se mi moc nelíbí tojo je na ní moc taková stará no *9* ale Jackson Rathbone? To je prostě unikát naprosto jedinečnej a nejkrásnější na celym světě *14* můžete ho vidět ráno v sobotu na Nově v seriálů Báječní lidé a tam je ještě víc neodolatelnej *14*
  • chrisitne01

    Jackson

    Ja si nepomuzu..Knihy od Stephenie Meyer miluju..A jednou z mych nejoblibenejsich postav je Jasper Whitlock/Hale *1* ...Libil by se mi asi kazdy herec ktery by ho hral, ale musim rict, ze souhlasim s vyberem Jacksona..On je proste sladkej, ale takovym tim Jasperovskym zpusobem..No doufam, ze me aspon nekdo pochopil *3* *1*
    • Re: Jackson

      Já tě chápu naprosto! Podle mě na něj lepšího herce vybrat ani nemohli *14* !! Taky mi pride super, že se Alice jmenuje stejně jako já *1* ! Knižky od S.M. mam móóc ráda a film stmívání jakbysmet.
    • Re: Jackson

      Ano, knihy od S.M. jsou úžasné a musím říct, že u mě fungují trochu jako droga. A Jasper je snad ten nejúžasnější charakter v knize (ráda mám teda ještě Alici a Jacoba - vlastně, co to říkám, miluju snad úplně všechny postavy ;)).
      A naopak - mě se výběr herce nelíbí :( Ale není v tom sám, Alici a Rose bych taky nejraději viděla úplně jinak. Ale co se dá dělat? Budu muset zatnout zuby, protože jak se znám, až přijde film do kin, nikdo mě doma neudrží :)
      • Re: Re: Jackson

        Mno tak co mě se týče s výběrem herce jsem spokojená...xD Mýmy oblíbenými postavami jsou také Jasper, Alice a Jacb( nachápu co proti němu všichni mají) a knížky jsou droga.,.. naprostý souhals...xD *4*
        • Re: Re: Re: Jackson

          Vy mu mluvíte z duše... *14* Jacob,Alice a Jasper jsou nejlepší.. *3*
          • miki1931

            Re: Re: Re: Re: Jackson

            Jacob? nvm holky co na nem vidite ale me se pri pohledu na nej udela spatne, mno, asi je to vec vkusu, mno kazdopadne Jasper vede. *3*
            • miki1931

              Re: Re: Re: Re: Re: Jackson

              Jakoze je Jasper nejhezci (abyste to nepochopili spatne)
          • elio

            Re: Re: Re: Re: Jackson

            to jo...knižky jako droga:) herci krop opsaze ni rousali a emmeta se mi libej:)a jespar je muj nej z knizky..:) teda vlastne všichni:)ale jasper vede o 0.00000002 *5* *5* *1* *1*
            • lucik17

              Re: Re: Re: Re: Re: Jackson

              podle me vybrali vybrone jaspera, alici a emmeta ty se tam vazne perfektne hodej:)a taky jeste carlishe a esme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit