Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patří do mého žebříčku oblíbených herců a myslím, že by u mne vyhrál první místo. Dle mého názoru je to jeden z nejlepších herců a baví mě koukat se na jeho filmy. Všechny jeho filmy mám ráda a velmi se na něj ráda podívám. Mám nejraději roli v Láska a jiné závislosti, kde si zahrál Jamieho a tam mu to moc slušelo, ale samozřejmě každá jeho filmová role je skvělá. Uznávám ho jako herce a těším se na další jeho filmy .. <3
    • seš fakt moc hezkej
  • Ty jseš fakt hnusák protože se vyspíš s Taylor Swift a pak ji pustíš k vodě (doslova)jí zlomíš srdce to je fakt hnusný probrečela celou svou narozeninovou oslavu (21) *16* *16* *16* *16* *16* *11* *11* *11* *11* *10* *10*
    • jste trapák.
    • Na světě jsou i horší věci =D
  • bateva
    Vše nej! *14*
  • Jake je perfektní herec.Marinák,Donnie Darko,Princ z Persie jsou jeho fakt nejlepsí filmy.Urcite mám taky radeji Jakea,který aspon umí hrát,nez nejaký herecký polena Wahlberg,Steven Seagal,Van Damme nebo Dudikoff
  • Jake Gyllenhaal je fakt dobrej herec a ne jako herecký polena Steven Seagal,Dudikoff nebo Van Damme.Mariňák byl výbornej film.Tu sraxku Zkrocenú Horu taky nemám rád
  • Jo Jake ujde, ale mně se přece líbí víc Toby Kebbell(Garsív Princ of Persia) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Má už nějakou babu? Jestli ne, mám o něj zájem, moc se mi líbí. *14*
  • Herci Jakeu Gyllenhaalovi preju jen to nejlepsi, Donnie Darko, Marinak a Princz z persie : Pisky nevimceho jsou jeho nejlepsimi filmy. Urcite radeji budu uznavat a mit radeji jakea /ktery alespon umi hrat/ nez nejaky herecky polena /Wahlberg, Steven Seagal a Van damme/
  • Mariňák byl popixi *1* *1* *1*. Gyllenhaal ho zahral vyborne *1* Tu sraxku Zkrocenu Horu nemam rad.
  • Happy Birthday *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit