Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes

    Tak dnes u Mariňáka!
  • zuzanka666

    Marinák

    Budou ho dávat supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer *14*
    • Re: Marinák

      Budou dávat Mariňáka? A kdy a na jakém programu???
      • zuzanka666

        Re: Re: Marinák

        v sobotu 31.10 asi na primě,po hlavním programu *14*
        • Re: Re: Re: Marinák

          Moc děkuju. Budu se určitě dívat, Jake je můj velký oblíbenec. Už jsem sice Mariňáka viděla, měla jsem ho z půjčovny, ale už se na něj moc těším v TV.
          • zuzanka666

            Re: Re: Re: Re: Marinák

            Já jsem sice Marináka neviděla ale Jake je taky můj velkej oblíbenec.Je krásnej,milej a hraje v samých dobrých filmech
  • donnie darko

    Najde se už konečně někdo ,kdo vydá tento film? *16*
    • iheartgyllenhaal

      Re: donnie darko

      Donnieho se asi nedočkáme...není ani nadabovaný,ale mužeš si ho stáhnout přece ne internetu.. *3*
      • Re: Re: donnie darko

        samozřejmě mám ale mám raději když si můžu vybrat jestli chci český dabing nebo titulky taky se réda podívám na bonusy nebo si pustím komentář tvůrců a podobně
        • iheartgyllenhaal

          Re: Re: Re: donnie darko

          No tak sehnat se dá...(,ale jak tak koukám, nikde není na skladě),ale bez českýho dabingu..
          http://www.arara.cz/t/pr oduct.php?id=4540&ref_id=zbozi
          • Re: Re: Re: Re: donnie darko

            dík
  • Bubliňák

    Ahoj, tak tady to pěkně zamrzlo. 7.8. ve 22.55 budou dávat na Prima Cool Bublíňáka. Tak kdo máte rádi Jakea, dívejte se. Já ho ráda mám.
  • zuzanka666

    klip

    viděli jste novej klip Jamiho Foxxe? hraje tam Jake a je tam fakt krásnej *14* prostě moje zlatíčko *14* *4* *1*
    • lidus5

      Re: klip

      Mohla bys mi prosím napsat vzkazem odkaz? děkuju
      • zuzanka666

        Re: Re: klip

        jo tady je hotnewz.blog.cz/0902/jamie-foxx-fea t-t-pain
        • iheartgyllenhaal

          Re: Re: Re: klip

          Jááj...:D a to je jako fakt oficialní klip?..:D
  • zuzanka666

    October ski

    dejte se do fanklubu Jakeho filmu October ski tam je totiž fakt best *14* ostatně jako všude *14* *14* *3* *15* *4* *1* *5* *9* I love you Jake *14*
  • Jake je nej!!!!!

    *3* *3* *3* Jaka prostě miluju....!!!! od té doby, co jsem ho poprvé uviděla!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* chci ho vidět!!! naživo!!!! moc!!!! jsem asi blázen, já vím....ale pořád se mi o něm zdá!!!! chci ho!!!! *4* *4* *4*
  • TV magazín

    V poslendím TV magazínu je o Jakeovi celá stránka i s fotkami z různých filmů.
  • andyk

    jake ♥♥♥

    jejky..po dlouhé době jsem ho viděla znova( už po několikáté) dneska ve filmu Den Poté..film moc supr..ale prstě Jake..on je tak nádherný a krásný a sladký a tak k sežrání..jako fakt *14* *14* *14* a má obrovský talent..škoda že tady v ČR o něm moc neslýcháme...ale opravdu je prstě boží..takoví u nás nejsou *7* hej ja z něho nemůžu..z těch jeho krásných modrých očí a toho úsměvu..aaa *1* ..se asi zblázním *1* prstě je upě nááádherný *14* *14* *14* (ale v těch vousech vypadá o dost starší) a s Reese jim to moc sluší..oba jsou supr takže doufám, že jim to klape *1* *14*
  • natali.rose

    he is super

    on je prostě krásný...ty modrý tajemný oči a roztomolý úsměv *14* a navíc dobře hraje a byl to nej přítel Heatha Ledgera,proto je to taky můj 2. nej herec *4* hned po Heathovi *1*
    • mikes38

      Re: he is super

      OMGje vazne krasnej a nema chybku!! pry je bisexualet ale to neva :) a den pote uz sem videla vazne uzasnej film *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit