Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premiéra

    Tak dneska má premiéru v našich kinech Princ z Persie, ale tady to asi nikoho nezajímá. Přeji Jakeovi úspěch, a myslím si, že pokud ten úspěch mít bude, že se tady najednou objeví fanoušci, kteří zjistí, jak vlastně měli Jakea vždycky strašně rádi ..... a pokud ne, já ho ráda mám.
    • emo-anne

      Re: Premiéra

      Jakova kariera rozhodne nekoncii :) to nee ....Princ z persie mel velke ocekavani a v britanii a v americe uspech mel ...nechapala bych duvod kdyby neuspel tady...i kdyz dnesni mladez nekdy nepochopim v tom co prave milujou ;) ja jakea mam strasne rada ...:)
      • zuzanka666

        Re: Re: Premiéra

        Mě to teda zajíma. *3* Na ten film se těším už dlouho *3* Ale asi si počkám až to vyjde na DVD.Jestli na něj půjdete tak napište jakej je.Já myslím že super.Ale pořád tady nepromítali ten film Bratři. *7* A to to bylo v časopisech a i z termínem premiery tak nevín *7* ...
        • Re: Re: Re: Premiéra

          Bratry už dávali, ale u nás jen týden, a já jsem je prošvihla. Ale na Prince jdu v úterý, tak sem pak napíšu dojmy. Moc se už těším.
          • emo-anne

            Re: Re: Re: Re: Premiéra

            Bratry jsem taky prosvihla :( a na prince pujdu mozna zitra nebo pres tyden a tesim se moc :)
  • Jake

    Ahoj, v novém TV MINI je na titulní straně Jake a uvnitř jsou dvě stránky o Jakeovi a dvě stránky o Princi z Persie. Jsou tam i fotky. Jinak za týden má Princ z Persie prémiéru v ČR. Už se moc těším.
    • zuzanka666

      Re: Jake

      Ta fotka na titulce je fakt super i ten rozhovor *14* Konečně se objevuje v časopisech. *3*
  • InTouch

    V novém InTouch je Jake na dvou dvoustránkách, Jsou tam velké fotky, je tam s ním i docela obsáhlý rozhovor. Jinak zítra Den poté!
    • zuzanka666

      Re: InTouch

      Jo taky ho mám.Strašně mně to potěšilo,nebot se o něm moc nepíše a vlastně je to první rozhovor co jsem o něm četla a zjistila jsem ted,že máme něco společného *3*
  • lynette

    Den poté

    Jo a že jsem se já blbá nedokoukala na celej film Den poté.. *9* Nu nic, tak někdy jindy. *9*
    • zuzanka666

      Re: Den poté

      My jsme se na to jednou dívali ve škole a taky se nedödívali *9* A já jsem své kámošce namluvyla že na konci umře protože jsem to už vyděla,tak mi na to fakt skočila a málem se rozbrečela *15* Ještě dodneška si myslí že umřel v tom filmu *15* A to už je to víc jak rok *15*
      • lynette

        Re: Re: Den poté

        *1* *1* *3*
        • zuzanka666

          Re: Re: Re: Den poté

          Den poté budou dávat v sobotu ve 20:00 na Primě tak se nezapomente dívat. *15* Ale jestli se bude dívat i kámoška tak už zjistí,že jsem jí kecala *9* A ve čtvrtek budou dávat Půlnoční míli což je filmík,který jsem už též vyděla *14* a ráda se podívám znovu *14*
          • Re: Re: Re: Re: Den poté

            Půlnoční míli mám doma na VHS, viděla jsem ji už několikrát, ale určitě se budu dívat. Den poté mám na DVD už delší dobu, a v pondělí vyšel jako příloha časopisu za 69,-- Kč. Určitě se bude koukat také.
  • lynette

    Jake

    Tak tenhle herec mě definitivně zaujmul po shlédnutí Zkrocené hory a filmu Zodiac. *3* Moc mu fandím, má něco do sebe! *4*
    • lynette

      Re: Jake

      Jo a ještě bych málem zapomněla na Říjnové nebe, taky skvělý herecký výkon! *4*
      • Re: Re: Jake

        Jo, Říjnové nebe je skvělý film, Jake to zahrál moc dobře na to, jak je tam mladý. Ale líbil se mi i v Bubliňákovi i ve filmu Den poté. Ale na Zkrocenou horu nic nemá.
  • zuzanka666

    zodiack

    za týden ve středu ho budou na nově ve 22 něco dávat.Fakt skvělej film *14* *14*
    • Re: zodiack

      Jo, taky už se těším.
  • petrahladilova

    in touch

    V in touch psaly že ho chce opustit Rees Whiterspoon nevím jak se to píše..a taková to byla láska,ale kdoví třeba se to nezakládá na pravdě..
    • Re: in touch

      Četla jsem, že ho opustila protože on chtěl rodinu a ženit se a ona už ne, ale co je na tom pravdy to nevím. Dovnitř vztahu nikdo nevidí, je oni dva. Ale určitě to bude hodnej kluk.
      • Re: Re: in touch

        Dnes je v novém In touch o nich další článek i fotky. Píše se tam také, že se bývalý manžel Reese také rozešel se svou přítelkyní, tak kdoví, jak to je. Jake je určitě hodný, možná že právě až moc. Ještě se mu rozvádějí rodiče, to měl asi děsné vánoce, chudáček.
    • Re: in touch

      Je to pravda, v prosinci se odstěhoval, ale teď jdou zase fámy, že se ji snaží získat zpět, tak nevím.
  • zuzanka666

    Bratři

    4.2. má premiéru film Bratři Jdete na něj někdo do kina *7* *7* *7* Já možná ano *14* *14*
    • Re: Bratři

      Tak díky, to půjdu určitě. O Důkazu vím, už se moc těším, také jsem ho už viděla asi tak před rokem, dávali ho v televizi krátce po Zkrocené hoře. Už se moc těším.
  • zuzanka666

    Důkaz

    Od zítřka za týden budou na Nova Cinema dávat Důkaz od 20:00 Já už jsem to sice vyděla ale Jake je tam tak sladkej *14*
  • Říjnové nebe

    Dnes je na Prima Cool v 15.15 hod. film Říjnové nebe, kde hraje Jake hlavní roli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší