Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emo-anne

    ...

    a to ted budeme resit s kym jake chodi? :) tk at ...aspon ho muzeme taylor zavidet :D
  • Důkaz

    Picture This: Taylor Swift and Jake Gyllenhaal Spotted Together (Again)


    http://www.ology.com/celebs-a nd-gossip/picture-taylor-swift-and- jake-gyllenhaal-spotted-together-ag ain
    • Re: Důkaz

      V této chvíli to "visí" na internetu /www.google.com/ teprve 55 minut. *5*
    • Re: Důkaz

      After reportedly spending Thanksgiving together in Brooklyn, Taylor Swift and new boyfriend Jake Gyllenhaal were spotted together in Nashville grabbing food and coffee at Fido Eatery. The above photo was snapped by a store employee.

      On Thanksgiving, the couple was spotted at Gorilla Coffee in Park Slope, Brooklyn slurping on maple lattes. "They were really sweet, really really sweet," said an employee. "They get treated like normal people around here." The source also said that Jake is a regular since his sister lives nearby, and that Taylor was a first-timer.

      The photo speaks for itself and hey, she never did deny it.

      I'm totally team...Swiftenhaal? Gyllenswift? Um, I'm team Jake/Taylor.
  • Má babu?

    *7* *7* *7*
    • Re: Má babu?

      JJ, Taylor Swift, dvacítka, žádná baba jako Reese W. *1*
      • emo-anne

        Re: Re: Má babu?

        nemá ...sama taylor swift v rozhovoru v tv potvrdila že s jakem nechodí najdete to na netu klidně sem dám odkaz...;)))
        • Re: Re: Re: Má babu?

          Jsem externí pracovnice jednoho nejmenovaného magazínu. A říkám, že Jake chodí s Taylor Swift, máme to ověřené z důverných zdrojů. *3* *5*
          • emo-anne

            Re: Re: Re: Re: Má babu?

            Jsis asi psala přímo s jakem že? :D
          • nokyka

            Re: Re: Re: Re: Má babu?

            OMG *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Má babu?

              Nevěřte, ale je to tak. *5*
  • nokyka

    CZ

    Na ulozto je uz princ cesky jestli chcete.
  • Láska a ...

    Trailer na: http://www.elle.cz/Volny-cas/Filmy/ Trailer-Anne-Hathaway-o-lasce-a-jin ych-drogach
  • DVD, film

    Na začátku října vyjde na DVD Princ z Persie a 6. ledna bude mít premiéru jeho nový film Láska a jiné drogy, kde hraje se svojí manželkou ze Zkrocené hory Anne Hathaway. Je to komedie, Jake tam bude prodávat viagru. Moc mu to tam sluší. Už se na to moc těším.
  • co??

    hejj nevíte někdo jestli bude i 2 ???
    • emo-anne

      Re: co??

      dvojka čeho?
      • Re: Re: co??

        prince z persie 2
        • emo-anne

          Re: Re: Re: co??

          nemyslím si...
          • nokyka

            Re: Re: Re: Re: co??

            Ale možná že bude četla jsem že Jake podepsal smlouvu na celou trilogii a ted záleží jen na lidech jak se jim bude líbit první díl. *4*
            • emo-anne

              Re: Re: Re: Re: Re: co??

              To by bylo super;) me se to teda líbilo dost ... ;)
  • emo-anne

    bRATŘI

    tak už jsem si v neděli koupila dvd the brothers...už se těším až si to pustím, protože kino jsem prošvihla ... :)
    • Re: bRATŘI

      Já už jsem ho viděla, je tam i upoutávka na Imaginarium. Film je moc pěkný, Jake tam podal úžasný výkon, zahrál to opravdu skvěle. Pouštěla jsem si ho i v originále, to je ještě lepší zážitek. V bonusech jsou dlouhé rozhovory - moc pěkné.
  • Bratři

    29.7. vyjde DVD Bratři, bude stát jen 99 Kč. Možná vyjde jako přiloha nějakého časopisu, to by bylo k dostání všude. Už se na něj těším.
    • Re: Bratři

      Ty uz davno se to da stahnout s českým dabingem!
  • in touch

    Ahoj nemáte prosím ten rozhovor z in touch nevíte kde by se dal přečíst na internetu?? Já jsem to číslo prošvihla a nemám ho moc díky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší