Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I já se musím připojit ke všem těm pochvalám na Jakea... je to prostě dokonalej krasavec a navíc ještě umí hrát(na rozdíl od některých jiných...) Kdo ho viděl ve Zkrocený hoře, musí mi to jenom potvrdit, protože pravdivější a opravdovější love story jsem ještě neviděla.Tak díky,Jakeu *5*
  • Upe

    *14* Bože a pak že andělé neexistují ,kdyt je božskej upe nej kluk je faktis nadhernej *14* ( *1* Nemate nekdo jeho cislo *1* )
  • Proč?

    Proč u nás nejsou taky tak hezký herci? *5*
  • Jake je nej!!!!!

    *3* *3* *3* Jaka prostě miluju....!!!! od té doby, co jsem ho poprvé uviděla!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* chci ho vidět!!! naživo!!!! moc!!!! jsem asi blázen, já vím....ale pořád se mi o něm zdá!!!! chci ho!!!! *4* *4* *4*
  • klasnej mufinek..........ho miluju *14*
  • jE TO VELMI HEZKÝ KLUK MOC A MOC SE MI LÍBÍ JE PROSTĚ SUPER!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14*
  • jake

    Jake je nejlepší herec na světě!
    moc se mi líbil film Zkrocená hora..je to bezva..=)
  • emo-anne

    rozchod

    tak asi je konec...mezi taylor a jakem...sem stastna!!! mrknete do novinek:))
    • Re: rozchod

      Konečně že přišel k rozumu. *5*
      • emo-anne

        Re: Re: rozchod

        Přesně...prej mu vadil novinářskej rozruch kolem toho a tky začal pociťovat věkovej rozdíl ;)
        • Re: Re: Re: rozchod

          Mno, že mu ten novinářský rozruch nevadil u Reese a dalších.. *1* Ale nějakou výmluvu říct přeci musel, že. *3* *5*
  • Je strašně hezkej
  • Holky,mate recht,jestli se o nekom da rict,ze je dokonalej,tak je to ON!!!!!! Ty jeho oci jsou fakt nadherny,v Zkroceny hore,byl uzasnej.MILUJU HO!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit