Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Den poté

    V sobotu 2.5. budou dávat na Primě ve 20.00 hod. Den poté. Tak se dívejte.
    • rebus

      Re: Den poté

      Joo ?.. No tak to se musím dívat *4*
  • rebus

    Jak je to možné?

    No tak tady to moc nežije což teda nechápu. Jake je dobrej herec a má celkem dobrý filmy viz Den poté, Zkrocená hora nebo třeba Bubliňák tam byl celkem funny no *15* . Jo a má krásný modrý oči *14*
  • Jake

    Jake, kam se poděli všichni tví fanoušci? Po uvedení Zkrocené hory v TV jich bylo bezpočet, ale teď? A když už se někdo ozve, tak tě označuje jen jako kamaráda Heatha Ledgera. Škoda. Máš bezesporu velký talent, nejenom krásný vzhled.
  • aliss67

    Jack Twist

    Oblubila som si ho vo filme Skrotená Hora,kde hral úlohu Jacka Twista ,a je naozaj skvelý herec,a nie len skvely ale aj pekny=) *4* *4*
  • heatcliff

    Odkaz

    Dobrý den všem, pokud se zajímáte o svět filmu a herece, zajděte na stránky http://coment.iplace.cz/ Můžete hlasovat i v anketě Oscar Internetu 2009! Díky *4*
  • b.e.t.u.l.i

    Bubliňák

    Skvelej herec... hlavne v bublinakoj :D to byl super film :)
    • heatcliff

      Už k Heathovi patří!...

      Já ho mám rád díky filmu Zkrocená hora-před tím jsem ho vůbec nemusel, ale ukázalo se, že je dobrej a talentovanej! Samozřejmě vítězí HEATH!!!!ale mám ho rád už kvůli tomu že to byl nejlepší kamrád Heatha,a také moc trpěl Heathovou smrtí!- Jaku pozdravuji tě,a snad už jsi ten smutek přechodil! *9*
      • Re: Už k Heathovi patří!...

        Souhlasím s tebou, také mě Jake zaujal nejvíc ve filmu Zkrocená hora, kde se úplně překonal. A s Heathem si byli moc blízcí, náhodou jsem na you toube narazila na video „HEATH LEDGER – tribute video – OVER 1 MILLION HEARTS REACHED“. Na začátku je hlasový záznam, kde se Jake loučí s Heathem po jeho smrti. Je to moc dojemné, musel Heatha velmi milovat.
    • a.n.c.a.

      Re: Bubliňák

      chi.....kamos Heatha!!!
  • LaFí;í;í;í;í;í

    bOže je tak nádhernej mOc se mi líbí film (zkrOcená hOra)je bOžskej prOč sOu tak hezcí kluci jenOm někde v prdeli?! Tady sOu samí ú=chyláci hnusní sOuhlasím s Ostatníma je k sežrání mňam........ *14* *14*
    • teddy-girl

      Re: LaFí;í;í;í;í;í

      jj je hezkej ale mě se víc líbí heath shodou okolností a mojí smůle, je to ten smutnější případ, ale film zkrocená hora je fakt super! *14* *14*
      • viapodia

        Re: Re: LaFí;í;í;í;í;í

        Souhlasím, pěkný chlap ale u me vítězí Heath. Mam ho rada a heath mel urcite taky kdyz je kmotrem jeho dcery.
  • Proč?

    Proč u nás nejsou taky tak hezký herci? *5*
  • :-**

    Je uplně moc nádhernej.. *14* *14* nevydáme se za ním na návštěvu.. *7* *7* pokecat atd.....
    • Re: :-**

      se přidám:) myslíš že zvládne dvě a více:))
      • Re: Re: :-**

        ten jich zvládl... a ještě zvládne.. *14* *14*
  • Moc peknej

    Je moc hezký takového u nás nenajdete,vím o čem mluvím bude mne 45.Myslím,že u nás by našel holku nejlepší a nejkrásnější,nemyslím ty příšery z show.byz.AHOJ *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit