Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzanka666

    Jake

    Já uplně zapoměla na narozky mého nejoblíbenějšího herce *9* Jsem blbec *9* Ale tak mu ted opožděně přeju všechno nejlepší,hodně filmových nabýdek a spoustu cen za ně a at je pořád tak krásný a v poho jako do ted.Miluju tě Jaku *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • přání

    Včera jsem se nedostala na počítač, tak se zpožděním se připojuji k ostatním a přeji ti všechno nejlepší Jakeu.
  • přání

    Všechno nejlepší k tvým narozkám Jaku
  • eve-lyn

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší Jaku,kéž bych ti mohla popřát za Heatha i za všechny tvoje fanoušky osobně,ale nejde to.Tak alespoň tady na té diskuzi,Všchno NEJLEŠPÍ!
  • heatcliff

    Vše nej!!!,-)

    Jaku, vše nejlepší, a ještě mnoho takových emotivních a jedinečných rolí jako ve Zkrocené hoře...škoda že ti nemůže popřát Heath...) vše nej-)
  • gabi..heath..

    vše nej

    všechno nejlepší.....k narozeninám Jaku... *4*
  • ....

    Taky se připojuji a přeju všechno nej:-* *14*
  • millillka

    *yes*

    Miláčku, všechno nejlepší k tvým zítřejším narozeninkám, mám tě moc ráda si suprový herec jen tak dál a z toho rozchodu si nic nedělej je to blondýna co na děláš... Papa a užij si své 29 narozeniny *14* *14* MT!!!
    • Re: *yes*

      Nečekala jsem ,že to s ním a s Reese dopadne jinak.Přece jen starší ,rozvedená ,s dětmi...Možná je to to nejlepší,co ho mohlo potkat.Jinak mu přeji vše nejlepší,hodně úspěchů a taky aby co nejdřív potkal někoho ,kdo mu dá všechno co si přeje . *4* *4*
      • zuzanka666

        Re: Re: *yes*

        Jake a Reese se rozešli?????????????Úžasny *15* On má na lepší *15*
  • zuzanka666

    Jake

    V In Touch je Jake jak papa na schodech a je u toho strašně rozkošnej *15* *14*
  • mariňák

    Můžete mi někdo napsat jak Mariňák dopadl? Moc se mi líbil, ale nedokoukala jsem ho Jake tam byl úžasnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší