Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a mimochodem

    "Líbí se mi jenom ženy. Ale jestli si o mně lidi myslí něco jiného, já jim to rozmlouvat nebudu," prohlašuje Jake Gyllenhaal. Tohle jsem našla v jednom z rozhovoru. takze nez si zacnete hrat na novinare zjistete si fakta *9*
  • Princ z Persie

    Tak jsem taky byla včera v kině. Bylo to moc hezký a Jake to zahrál bravůrně. Klidně bych šla do kina znova. Všem, kdo ještě nebyli, doporučuju, aby si na film zašli. *4*
  • no jistě

    To že jednou hrál ve filmu homosexuála neznamená že ve skutečnosti teplej je. Proberte se proboha byla to jen filmová role. Já si myslím že ne proč by si jinak chtěl brát Reese kdyby byl teplej. Fakt někdy nechápu lidsky myšlenkovy pochody. *16* Jake je skvělej herec kterej dokáže zarhat vsechno. Jděte do háje všichni co si myslíte že je gay *10*
    • emo-anne

      Re: no jistě

      jo no ....to samé s heathem ...navíc zahráli to oba fakt bravůrně :) je to skvělej hereeec a mooc ho žeru ;)
  • Důkaz

    Ahoj, dneska je v TV film Důkaz s Jakeem. Tak se dívejte.
  • jake

    Jake je můj nejoblíbenější herec. Je mi strašně sympatickej a líbí se mi skoro všechny filmy ve kterých hraje. Nejradši mám zkrocenou horu (i když mě vždycky na konci rozpláče)protože jsem si uvědomila moc důležitou věc..
  • Pravda

    Ahoj je pravda že Jake chodil s Natalii Portman?Videl jsem je na spolecnych fotkach (paparazzi). *4*
  • Jake - Inseminátor

    nu když chceš pořád ty děti tak já bych se od tebe Jakeu klidně oplodnit nechala vypadáš jako schopnej inseminátor *3* *14*
    • Re: Jake - Inseminátor

      neblbni, střílí slepejma... *5*
    • phascal

      Re: Jake - Inseminátor

      *1* *1*
  • Princ z Persie

    Tak včera jsem viděla Prince z Persie, je to taková hodně akční pohádka, Jakeovi to tam sluší, asi se při natáčení hodně namakal. V rozhovorech říkal, že skoro všechny kaskadérské kousky dělal sám. Níkdy jsem ho v podobné roli neviděla, ale zvládl to na jedničku. Jak píše phascal, je to opravdu výborný a všestranný herec, který zvládne každou roli. A navíc je opravdu moc hezký a má obrovské charisma. Už se těším, až vyjde DVD, určitě si ho koupím.
  • phascal

    Tenhle....

    Tenhle člověk,je zvláštní,nejen že má ůžesný sex-apeal,ale je to i opravdu skvělý herec,bohužel čeští diváci nijak zvlašt neocenují herecké výkony,ale spíše posuzují vzhled.Jenže dobré na tomto herci je,že vypadá fakt skvěle a zároven je i výborný herec.Tenhle chlápek umí zahrát zdřejmě všechno,od homosexuálního kovboje...se dostal na poušt jako marinák,až skončil v bublině,jako bublinák,když bublina rupla,je z něho perský princ.Jeho herecká kapacita je větší,než u některých herců,kteří vypadají hodně dobře,ale jejich výkony stojí za starou belu!Jěště že se to nedá a byl by hřích,to říct o tomto herci.Řekla bych,že má to,co jiní ne...talent zahrát cokoli a zároven vypadá ůžesně!
    • Re: Tenhle....

      Máš naprostou pravdu,je to výbornej herec .Některé rádoby hvězdy mu nesahají ani po kotníky
    • emo-anne

      Re: Tenhle....

      jake je v princi skvely ....je to vtipny akčnák a jake to zahrál na jednicku ....miluju ho jako cloveka i jako herce ;)
  • zuzanka666

    Jake

    Já si přesně pamatuji že jsem Jakeovi začala fandit 2.května minulého roku a za tu dobu jsem viděla už skoro všechny jeho filmy. *14* a těším se i na další.Na ty,které ještě natočí.moc mu přejí aby jeho hvězdá stoupala stále vzhůru a aby se mu dařilo jak v profesním tak v soukromém životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší