Přejít na výpis diskuzí

Jake T. Austin

OSOBNOST 25.1.2009 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej nevíte esi s někym chodí ?? *3* *14* *14*
  • vubec nevypada na 17 let
    • ze jo na ty fotce vypada na 14 let
  • hele jako vy ste jenom hloupý žárlivky my sme se Selenou nejlepší kámošky i pusu sme si daly hele strčte si ty vaše hloupý kecy někam a nekámošim se jenom se Selenou ale i s Justinem Biebrem a jestli mi nevěříte je to váš problém i jsme se líbali *14* *14* *3*
    • noa mě je to u pr***,hele a jak si se s nima potkala hmmmmm to bych chtěla fak vědet, ale nic proti *3* *3*
    • Jojo, určooo.... Tyvole, kdo by ti to věřil?"""" J tak líbali hmmmmm... Jen magor by ti na to skočil.. Justin všude zveřejňuje že se líbal jen se svýma holkama... Ty si jeho holka nebyla, nejsi a ani nebudeš;)) A se Selenou se asi těžko kámošíš...-_- A s Justinem to samý.. Tak tady prosííím tě ze sebe nedělej frajerku jo??? Páá♥ Pičko... *1* *1* *1* *1* *1* *1* prej líbali.. OMG.. ty si teda prolhanááá píííča
    • ty si ale krá*a si myslíš že ti na to nikdo skočí maximálně si ji někde viděla ale rozhodně nejste kámošky a už vůbec né nejlepší *3* *1*
      jo a kdyby něco na tyhle bláboly ti asi nežárlí někdo *16* a tohle sou stránky o jakevo ne o tvých kecech *8*
    • BLA BLA BLA BLA BLA BLA. Kto by ti to veril.že si sa bozkávala s Gayom Justinom
    • Vanesso a ty si zas blbá kráv* myslíš si že to tu někdo žere? " Se Selenou jsme kámošky " přitom ona tě vůbec nezná a její nej kámoška je Demi. S Justinem si se líbat také nemohla pač on by tě nikdy nepolibil protože si blázen... Možná si se jen líbala s plagátem Justina Biebra a jak si psala že by jste si se Sel dali i pusu tak možná jen o5 na ten plagát!! Jsi jen ubohá tak si musíš vymýšlet tyhle ty sr*čky!
  • Happy birthday ♡♡♡♡
  • Vanessa : Opravdu jsi mě pobavila děvče *15* Vážně si myslíš že ti to někdo uvěří ? Asi jsi dost naivní *3* A být tebou tady nepíšu že my jsme nuly. My si narozdíl od tebe nevymýšlíme takové mesmysly *3* Takže jediná nula co je tady jsi ty .

    Btw: Až se s někým opravdu setkáš tak dej vědět *3* Měj se puso :-*
  • hele vaneso možná že ses sní potkala možná taky ne ale nemusíš to sem psát nikoho to tu nezajímá a každej nemá prachy a nemůže jezdit do los angeles a všude kde si byla (možná) nemusíš se s tím vitahovat a to jako neodepisuješ protože se ti chce brečet jestli jo tak seš dost rozmazlená *5* *5* *5* *16* *16* *16*
  • hezkej

    je hezkej
  • Zpráwa

    Zbláznila ses?! Jenom hezkej? Upe nenjhezčí na celim swětě! *14* Kdyby jste sehnali jeho icq plsky napište mi ho na email:LuLu.PeRRy@seznam.cz kuju pháá ae nechci žádný falšowaný icq já to poznám *13*!
  • melounek123

    klááásssnééééjjj

    on je úpáá kláásnééjjj kéž by byydlel v ČR *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: klááásssnééééjjj

      VŠAK ON NEBYDLEL V ČR ALE BYDLY TAM KDE BYDLYYYYYYYYY *13* *5*
    • Re: klááásssnééééjjj

      přesně tak..xD
  • hej ta fotka je stara tak vyzera teraz si to pozrite http://oceanup.com/photogallery?nid=71076&fid=494321

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit