Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • James je ten nejnejnej a nej zpevak na celickym svete. Je fakt super jeho pisnicky jsuo uzasny. a PREJUMU Aby to dotach az na konec. Ses skvelej,fandim ti *4* *4* *14* *14* *4* *3* *5*
  • Ufňukanej vojáček

    Pěknej ufňukánek!Na to že byl voják. *5*
  • pro Pavlingu

    takoví blbý keci fakt NESLÁŠÍM to bysme chtěli vidět co by se s náma stalo *13*
  • že by jen děti?

    Tak to si nemyslím, že Jamese obdivují jen děti. Mě osobně James přivedl zpět k hudbě, už dlouho mě nic tak nazaujalo jako jeho písničky *3* a ještě se dá na něj i dívat *3* PS: 1971 *8* a nestydím se za to.
  • bobek

    Tak co dětičky stejně tu píšou holky kolem 12-ti tak se nedivte že ho opěvují *3*
  • Nesnášim ty lidi, který zbožňujou svýho idola, když je nejlepší a jakmile se objeví nějdo jinej,(ne lepší!!!) tak svýho 'bejvalýho' idola najednou neznaj!!! *5* Beru jemon ty, který zůstávaj při pohledu na Jamesovu fotku a při poslechu jeho písniček při smyslech... *7* *9* *1* *1* *1*
  • Je fakt super!!! *4* *1* Mám vyzkoušený, že se líbí lidem i ve Francii a Německu! Ale nejsem bláznivej fanda... *13*
  • Je nádhernej prostě ůžasnej!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • uhgu

    on je skvelej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to nejlepší zpěvák na světě.jeho písničky jsou suprové *14*
  • nej spevak

    je to nej spěvák *14* moc se mi libi jak spíva *4*
  • jujjj

    James je skvelej spevak *1* *3*
  • James je naprosto nejúžasnější človíček v mým životě nikdy bych nemohla dát jeho CD do šrotu!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Jeho písničky sou nejlepší mam i jeho cd *14*
  • James je ten nej nej na světě a sem do něj blazen *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Myslím že všetky jeho pesničky su dobré,ale pesnička:goodbye my lover je najnajnajnaj...lepšia *5*
  • James studoval v bBrně to je pravda ale James studoval na brněnské Taneční konzervatoři a to si pamatujte lidi to je hodně důležité...Tak pap pa
  • James je nej a kdo řekne že ne to se uvidí co se s tím doty čným stane.... *5* Jasný??? *5*
  • hvězda

    je nej *4*
  • nej... zpěvák

    Tak je to jistý, James právě vyhrál v Brit Aw. nejlepšího zpěváka roku *1* Takže je to potvrzený je prostě neeeej *14*¨!! Ale to my někteří víme už dávno, že *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší