Přejít na výpis diskuzí

James Hetfield

OSOBNOST 18.2.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • James je jednička

    Tak sem zatím první (a jediný) fanda. Je to trochu divný vzhledem k tomu, že James je nejlepší zpěvák jakého znám. Umí to i na kytaru, skládá texty a občas i hudbu. Je to ten nejlepší frontman té nejlepší skupiny všech dob....Metallicy!!!
    • Re: James je jednička

      James je sice super zpěvák,ale hudbu neskládá občas,ale neustále,všechnu hudbu metalliky složil on a Lars Ulrich.Navíc napsal všechny texty skupiny Metallica.
      • lars86

        Re: Re: James je jednička

        Meleš tady hovna, je pravda, že pod všemy písněmi, krom Morotbreath, jsou podepání HETFIELD/ULRICH. A to, že James netvoři texty, je pěkná píčovina. Na DM skládali texty všichni, ale na předešlích albech skládal jenom James, Lars přidal své bicí, Kirk svá sóla a Robert(Jason) přidávali bassové party...
        • aaron200

          Re: Re: Re: James je jednička

          kravina, James zlozil texty a vacsinu riffov ale lars to pekne dal dokopy.
  • james

    james je nejlepší!!a metallica je ta nejlepší skupina všech dob!!!!
  • hzig

    fuck of hip hop
    *5*
  • super

    james je super nebej takoveho kluka ta nevime do dnes co je metallica!!!A stala bi tu misto metallici nejaka discofilny kapela!!!PRAHA EDEN TO BUDE RAHOT ZADNY DISCO(fuck off disco) *5*
  • beast

    !!!

    hele el34 jak muzez srovnavat dickinsona kterej na nic nehraje a hetfielda kterej hraje na kytaru a zvlada takovy rychli trashovy rytmi a k tomu jeste zpiva se nediv ze nelita na podiu bych chtel videt tebe, a jestly soudis zpevaky podle toho jak se hejbou na podiu tak to vazne tomu rozumis(se koukni na zpevaka KISS nebo Mötorhead ty tam taky nelitaj)
  • lula-lula

    =o)

    James Hetfield má jeden z nejlepších hlasu, co jsem kdy slyšela! *14* *4*
  • wveron

    james

    on ma straasne kraasny hlas
  • james

    ja sem zabouchla do jamese hetfielda.je nej chlap
    *1*
    • Re: james

      Já jsem zase zabouchlá do jeho úžasného hlasu... *14*
  • jhhjbj

    metallica je nej a james je nej borec přijdte se podiva 3.6.2008 na koncert v praze zvu vas metalu zdar *5*
  • kubos

    HETFIELD

    JAMES je v metalové scéně veliká osobnost to jistě každý ví i když třeba METALLICU zrovna nemusí,já si to ani nedokážu představit až se na to vysere je prostě nenahraditelný a to je bez diskuze!! jak to to vypada když to hlavní odejde je vidět třeba na naši metalové scéně nikdy to nemá tu správnou štavu TAK JAMESI hodně fanoušku čus kuboš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit