Přejít na výpis diskuzí

James Hetfield

OSOBNOST 18.2.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Brithday :)
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Len pre zaujímavosť , Metallicu založil bubeník tým že dal inzerát do novín :)
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Luky1987
    James and Metallica 4ever
  • V Písku u Jablunkova ? :D
  • Happy 50th birthday! Dneska 3.8. (Teď uz je sice po půlnoci, takže je už zítřek) mám také narozeniny, 18. narozeniny!
    *4* *4*
  • kvokalka123
    Happy birthday :D *3* *3* *3* *3*
  • Happy Birthday *3*
  • Ty *ole Hetfield v Písku jo, to je mazec, dobrý, škoda že jsem tam nebyl.
  • Ty bláho, to je bomba, asi na tom něco bude, protože to na netu čtu poslední dny mocinky často i jinde a ta jeho blondýnečka to má být nákej extra kousek a *1* jedna paní povídala *1* že snáď jeho psycholožka nebo psychiatrička *16* *16* *16* chci ji taky hneďka teďka *15*
  • Krk bych za to dal, že jsem viděl minulý týden o víkendu 15. a 16. června Hetfielda v Písku. Byl tam s nějakou blondýnkou, hezká byla taky, to jo jo, netvrdím, že zahýbal ženě, ale měli se k sobě a evidentně to bylo inkognito, to bylo jasný, byl dobře maskovanej a ona milá a usměvavá, moc bych za to nedal, že mluvila i česky!?!!?! strašně mě se*e, že jsem zareagoval pozdě na focení, byli kolem i jeho lidi a svou práci dělali na jedničku, ani nevím jak všichni naráz tak rychle zmizeli *10* Víte někdo něco?
  • Strašný popis, vypadá to, jako kdyby to psal někdo, kdo snad ještě ani nevyšel základní školu a propadal z českého jazyka.
  • K poznámce že na koncertu nimes má špatný hlas? to snad nééé!jeho hlasový rozsah byl konečně tam kde ho potřeboval.Bohužel není nad dobu kolem black alba.a že je děvkař?to jste jako jeho známí.promě velká novinka...D
  • beast

    birthday

    vsechno nejlepsi
  • aaron200

    Re: Re: Re: James je jednička

    kravina, James zlozil texty a vacsinu riffov ale lars to pekne dal dokopy.
  • aaron200

    Re: Re: Re: j

    Neviem o tom žeby James mal nejaké NENORMÁLNE problémy s alkoholom, pokial viem všetci členovia metallicy na tom boli rovnako. Vykresluješ to akoby bol James nejaký notorik, čo nebol, proste toho bolo naňho vela tak odišiel, (Aspoň ja som to tak vyrozumel z SKOM, ak to tak nieje, opravte ma)
  • aaron200

    guitar

    Aj ja chcem taký explorer... *10*
    :D
  • Re: Re: j

    pííííííííííčo vykurvena jak je mozes srovnavat dickinson je stejne dobrý tak nepičuj!!!
  • Všechno nej.....

    Všechno nej nej nej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit