Přejít na výpis diskuzí

James Hetfield

OSOBNOST 18.2.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doriz09

    vše nej :)

    Tak happy birthday :)
  • Re: Holkař

    Hovna tady meleš. Ty toho moc o Jamesovi nevíš. ;)
  • aaron200

    Re: Holkař

    Kdy se to potvrdilo? co? Jak? jsem mimo *7* *7* *7*
  • Re: Re: j

    Co jsi ty ??? Ty jsi taky nedomrdlo !!! Neumíš ani psát.Hovado jedno nekulturní !!!! *16* *16* *16* *16*
  • Holkař

    Vždycky jsem si myslela, že je James dost na ženský a ejhle, ono se to potvrdilo....
    Nikdy nebyl svý ženě věrnej. S takovým bych vyběhla na to tata !!!! Jenže ono se těžko opouští někoho, kdo se o vás postará finančně, takže Francescu chápu, proč s ním zůstává dál. *1*
  • Re: james

    Já jsem zase zabouchlá do jeho úžasného hlasu... *14*
  • james

    ja sem zabouchla do jamese hetfielda.je nej chlap
    *1*
  • Francie, Nimes 07.07.2009

    Když jsem si pustil video na youtube z DVD Francie, Nimes 07.07.2009.Tak mě moc překvapilo o kolik se mu(bohužel) zhoršil zpěv,pokud bude v současné době jeho standart(jestli neměl nějaká nerozespivaný hlasivky,něco s krkem nebo prostě něco),tak Dickinson je už lepší.
  • aaron200

    Re: j

    jak muzas porovnavat dva tak odlisni lide????proboha jasne ze james je lepsi
  • beast

    Re: všechno nejky!

    preju jamesovi vse nejlepsi , aby vychoval svoje tri deti Cali,Castora a Marcellu co nejlip, a blahopreju k tomu ze se metallica dostala do Rock'n'Roll Hall of Fame
  • doriz09

    všechno nejky!

    přeju jamesovi všechno nej! ♥
  • vampire.t.s.

    B-Day

    vše nej Jamesi!!! :)
  • lula-lula

    =o)

    James Hetfield má jeden z nejlepších hlasu, co jsem kdy slyšela! *14* *4*
  • Re: Re: j

    Nechápu proč se tu hádáte.Dickinson je lepší zpěvák a taky neměl tak velký problémy s alkoholem jako James.Jenže James skládá písně,hraje na kytaru a taky dobře zpívá.Takže Dickinson je lepší zpěvák ale James je lepší kytarista.
  • lars86

    Re: Re: James je jednička

    Meleš tady hovna, je pravda, že pod všemy písněmi, krom Morotbreath, jsou podepání HETFIELD/ULRICH. A to, že James netvoři texty, je pěkná píčovina. Na DM skládali texty všichni, ale na předešlích albech skládal jenom James, Lars přidal své bicí, Kirk svá sóla a Robert(Jason) přidávali bassové party...
  • lars86

    Re: j

    Ty jsi zapomněl na jednu věc, James Hetfield hraje na kytaru a ještě k tomu zpívá. Bruce Dickinsou se sice víc hejbe na podiu, ale nedokážu si předtavit Jamese, kdyby tak skákal s kytarou jako Bruce...
  • wveron

    james

    on ma straasne kraasny hlas
  • kubos

    HETFIELD

    JAMES je v metalové scéně veliká osobnost to jistě každý ví i když třeba METALLICU zrovna nemusí,já si to ani nedokážu představit až se na to vysere je prostě nenahraditelný a to je bez diskuze!! jak to to vypada když to hlavní odejde je vidět třeba na naši metalové scéně nikdy to nemá tu správnou štavu TAK JAMESI hodně fanoušku čus kuboš
  • Re: j

    omg dalsi inteligent... Dickinson je namyslenec...co je slavnej vlastne jen diky zpevu...a k tomu zas tak nepotrebuje...Navic me se jeho hlas nelibi at si kdo rika co chce... Hetfield sice nema charakteristickej metalovej hlas...ale me se posloucha dobre...hlavne na Black Albu:)) ... a na podiu se James na kombinaci kytara + zpev pohybuje opravdu vic nez dost... Ja sem teda spokojenej:))... Zkus se podivat na Kurta Cobaina...ten se skutecne nehybe... ale James... To je pro me nej hudebni osobnost... Dickinsona si strc nekam:)
  • Re: j

    si pičus nebo kdo když srovnavas jamese z takovym uchilem,nebo dokonce i snad píčusem,Ty píčusu.zkurvenj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit