Přejít na výpis diskuzí

James Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč zrovna oni??

    ach jo proč musí zrovna Fred umřít a George přijít o ucho??? *9* už při tý scéně jak Georgovi krvácí ucho mi bylo hodně smutno... tk nevím jak vydržim smrt Freda... =(
    • nikynka17

      Re: proč zrovna oni??

      Jako vlastně včera sem na tom byla a když sem viděla jak tam fred leží tak mi bylo smutno :(( a to i s tím uchem
    • Re: proč zrovna oni??

      jak fred umřel? *7* *9*
      • Re: Re: proč zrovna oni??

        zabije ho výbuch nebo tak nějak *9* =(
        • Re: Re: Re: proč zrovna oni??

          Spadne na něj zeď, když se bude usmívat *9*
    • Re: proč zrovna oni??

      prosím váa můžete mi říct jak fred umře? *7*
  • 149.149

    Snape neumře

    bože můj vy ste demoši fakt...přečtěte si knížky a pak melte..Snape neumře..zabije Brumbála a zmizí...tak držte příště rypáky... *16* *13*
    • verujandova

      Re: Snape neumře

      *1* *1* SI nečetl/a SEDMIČKU ĆO?? SNAPE NENI ANI SMRTIJED A NEZAVRAŽDIL BRUMBALA JASNY *7* CHAPEEŠ TO ČTI TU KNIHU POZORNĚ *13* *9*
      • Re: Re: Snape neumře

        tys nečetla tu knížk já mam doma celou sadu knížek i DVDček,bajky jsem ted vrátila do knihovny....sklapni a PŘEČTI SI JI SAMA!!!!! *5* *16* *5*
      • Re: Re: Snape neumře

        HEY VY MATLA !!! SNAPE UMŘE ZABIJE HO VOLDEMORT PROTOŽESI MISLÍ ŽE BEZOVÁ HŮLKA PATŘILA JEMU ALE OMYL . JO A SNAPE NENI SMRTIJED A NEZABIL BRUMBÁLA PANE BOŽE NEJDŘ SI TO PŘEČTETE A PAK MELTE... jinak Jamesi a Olivere všechno nej :) mucki *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Snape neumře

          TVL!!četla si TY vůbec tu knížku????asi ne Snape zabije Brunbála,ale na jeho rozkaz vždyt než Snape umřel dal mu ty jeho vzpomínky tak si to přečti radši 5x,než abys mlela lži!!!!!! *16* *16* *16*
        • andy-006

          Re: Re: Re: Snape neumře

          Kecy! Snape umře a zabije Brumbála, pže to chtěl.......... Brumbál se s ním domluvil, ale Snape to nechtěl udělat. !!!!!!!No a Snape nebyl smrtijed!!!!! *16*
        • Re: Re: Re: Snape neumře

          zabije brumbala, ale po domluve s nim... takze bezova hulka patrila dracovi a pak harrymu... a dost uz hadek vim ze mam pravdu *3* *3* *4*
    • aaalexa

      Re: Snape neumře

      To ano v tom musím souhlasit že zabije brumbála ale v šestce, a v sedmičce zabije voldemort snepa.A laskavě klidni četla jsem všechny díli a viděla jsem všechny filmy co se zatím natočili a dávajíje se v kině nebo na DVD.Jo a taky už jsem četla Bájky.Takže drž uzdu
  • všn

    Vše nejky, jsi borec...happy birthday
    Skih *4*
  • mildaa

    hele...

    Já nevím proč se tady hádáte o harrym pottrovi...tady je profil jamese phelpse a má se tady psát hlavně oněm ne? *8* takže jestli chce někdo komentovat knížku HP7 TAK AŤ SI DE NA PROFIL TY KNIŽKY..NE? *9* *9*
  • fred v 7 zemre

    jako ja nekecam.. on fag zemre... v 7 jich hodne zemre... terba.. tady fred, lupin, tonksnova, snape, dobby, crable, Colin Creevey, pošuk moddy, červíček, a potom zabije voldemorta...(harry) jinak oswtatni kvuli smrtijedum... jo a taky belatrix lastrengová... *15*
    • Re: fred v 7 zemre

      umře ještě hedvika
  • Phelpsovi

    muluju Olivera i Jamese.....jsou tak skvělí herci a stejně je od sebe nerozeznáte ani ve filmu když maj společou scénu... *14*
    • lili444
      Tak jsem asi zvláštní,a el já to dokážu xP :D
  • Mně osobně přijde James víc sexy -_- Ale jen můj názor :) Rozhodně by stál za hřích *14* Snad ho v tý Anglii někdy potkam :D
  • deniskka
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on je tak slaďoučkej ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* stál by za hřích
    • zdá se ti sexy???
  • happy birthday James *3* *3*
  • oba jsou to miláááááčci nejsladoulinkantější dvojčata na světě božskýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit