Přejít na výpis diskuzí

James Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday!!! *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-) :333
  • Happy Birthday *3*
  • fredík

    jj on fakt umře *9* *9* *10* to je upa nejvic špatnýýýýýýýýý *8* *9*
  • aaalexa

    Super

    James Phelps to je úplně skvělej kluk,zbožnuju ho *14* *14*
  • Are really cool,i must admit.I admire them. I like Oliver and James. i am from Slovakia and i live in Baska Stiavnica.




    I quit. *8*
  • aaalexa

    Narozeniny

    Přeji Jamesovi hodně štěstí,zdraví a jak hereckých tak i soukromých úspěchů ke jeho 23.narozeninám *4* *4* *3*
    • Re: Narozeniny

      *3* *3* James :D
  • Úžasný herec

    Nevím jak vy, ale já si myslím, že James je prostě úžasný herec a co dělá v jeho soukromém životě (to chlastání a tak), že nám do toho zas až tak nic není...i když koho by to nezajímalo že? jednoduše mým oblíbeným hercem zůstane pořád, protože svoji roli Freda zvládá úžasně a je v ní fakt hmmm...no nechám si to pro sebe *1* takže to je asi tak vše co si o tom myslím
    • aaalexa

      Re: Úžasný herec

      Je v ní sexy:D:D:D
  • kacule159

    Já nevím proč?

    já nevím proč ,ale jeho postavu freda má radši než George to asi prto že vím že ho v sedmičce zabijou *9*
    • andy-006

      Re: Já nevím proč?

      Pčkj. Oni zabijou v sedmičce Freda? Já myslela, že George. Nebo jsem to zas blbě pochopila? Jn. On patří jinak mezi mé oblíbené.............
      • fifinka7

        Re: Re: Já nevím proč?

        zabijou Gerge.......a Fred příde o ucho *10* *8* *16* *9*
        • aaalexa

          Re: Re: Re: Já nevím proč?

          promin že ti do toho kecám ale mám pocit že je to naopak: George přijde o ucho a Freda zabije výbuch
          • mildaa

            Re: Re: Re: Re: Já nevím proč?

            hej už aby byla ta sedmička v kině jako vidím že v tom má hodně lidí zmatek
  • Snape je dobrák...

    žádný kecy celou dobu slouží Brumbálovi a na jeho příkaz ho zabije tkže je s Harrym.....když jste nečetli knížku tak do toho nerejpejte!!!stejně nejlepší herci z Harryho Pottera jsou sourozenci Phepsovi(Fred a George)!!!§§ *14* ty miluju!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit