Přejít na výpis diskuzí

James Marsters

OSOBNOST 31.12.2006 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aenye

    JM v Evropě

    Tak jsem koukala jsem na jeho stránky a letos by měl být na starém kontinentě dokonce dvakrát, má naplánovány akce v Británii a Holandsku.

    April 25 - 26, 2009
    Elf Fantasy Fair
    Haarzuilens, Netherlands
    http://haarzuilens.elf fantasyfair.com/?langswitch_lang=en

    May 1 - 3, 2009
    Himber Entertainment/JM Live Present:
    May 1 - Union Chapel concert
    May 2 - The Marstersclass event
    May 3 - The 100 Club concert
    http://www.jamesmarstersli ve.com/
  • ach

    No tak jakože Jamesek je upe fakt mocny miláček ,upe krasny,co krasny?NEJNEJNEJnadhernější stvoření v celém vesmíru,a o jeho užasném hlase,ani nemluvě,ale upe nejdokonalejší sou jeho lícni kosti!No kdo by je neš*kal?Upe krasnoučký sladoušký tutíčeček,a jeho herecke schopnosti sou upe nepřekonatelné,hlavně jak stvárníl ♥Spike♥♥♥nuníčka♥,Davča je sice taky fajn ale,nezasloužísi být ani žvykačkou na Jamesově botě,co mě ,ale opravdu rozčiluje je fakt ze,filmy s nim nejsou moc zname (cos je stupidní)a uz vubec nejsou k sehnani!S Jamesem sem vydela pouze PS:Miluju tě(cos byl trapny film,cetla sem knihu film byl jak parodie na tu knížku),a vecinu scen s Jameskem vystrihaly(ts trapacy blby,byl v tom filmu nejlepší herec),no pak sem uz smaozdrejme vydela Buffy,ale miláčci pouze 3 první serie Buffy!!!!!!!!!Cos je katastrofa velka pro mne vzhledem k tomu co se deje v dalsych seriich se Spikem a Buffy,jj a navic sem ty 3 posrane serie vydela kdys sem byla mala,nasla sem sice web kde sou vsecky dily na stahnuti ale je to tak skurrvene pomale ze sem teprve v druhe serii u 5 dilu§cos je katastrofa vzhledem k tomu ze sem vydela zatim pouze jeden dil se Spikem,a proto vas vsechny fanholciny prosim jestly nemate nekdo v kompu dily Buffy a jestly by s te mi je nemnohly poslad na email,pls zavisí na tom muj zivot!!Jinak Jamesek♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* krááásný,hmm.a jé........no racy uz nic protose bych byla sprosta a nechutna *13* ,SPIKE4EVER *5*
    • Re: ach

      na prima-cool to jede ve 13:00 to opakujou a v 17:40..
    • sshakira

      Re: ach

      jo ja mam všech y díli z buffy protože ten seriál zbožnuju a hlavně spika a jeho pisničky jsou boží kdyžtak jestli chceš tak ti ej pošlu :) *14*
      • Re: Re: ach

        já chvi je poslat *14*
      • Re: Re: ach

        Ahoj.. Prosímtě ty máš Jamesovo písničky mp3? mohla bys mi je prosím moc taky poslat? hledám jak blázen kde bych stáhla a nic... kdyžtak písni na e mail.. moc prosím Lenka
      • Re: Re: ach

        ahoj ja bych se chtěla zeptat jak se jmenuje pisnička kterou zpival Spike v Buffy 6x07 prosim
        • Re: Re: Re: ach

          Jmenuje se Rest in Peace...mám ji staženou,můžu ti ji poslat..Je naprosto k sežrání! (jak James/Spike,tak i ta písnička)...
  • Vše nejlepší =o*

    Přeju vše nejlepší Jamesovi, je super, hezkej, prostě božhí =o* doufám že ti tyhle vlastnosti zůstanou =o*****
  • James

    Viděla jsem všechny díly Buffy. James je tam suprovej *3*
  • Skvělá správa

    Nedávno se objevila řada spekulací o tv filmu o Spikovi. Joss Whedon se zmínil na internetu…

    Zmínil se?



    Řekl že postava Spika je jednou z těch s kterou by měl zájem udělat ji na tv film.

    Lhář (směje se). Skutečnou pravdou je, že já jsem jediný, kdo je ochotný to udělat. David a Sarah to nechtějí dělat. Takže tak to je. Ve vší upřímnosti, nikdy mě nenapadlo, že by měl Joss jakékoli nápady s mou postavou. Když se zamyslíte nad strukturu celé show, má postava zůstává neuvěřitelně pasivní. Většinu času všichni chodí a říkají: "proč je tu vlastně Spike?" Takže pro to co řekl ho mám rád. Miluju ho za to (směje se). Ale já to chci udělat. Jsem nadšený udělat to - myslím si že Joss je jeden z nejlepších scénáristů, s jakými jsem kdy pracoval a já jsem skutečně pracoval s několika úžasnými scénáristy, takže když tohle říkám, je to ten největší kompliment. Joss za mnou přišel hned po ukončení Angela a zeptal se mě (jestli bych měl zájem o Spike spin-off), řekl jsem mu "jo, pět let." Protože poté mi potáhne na padesátku a to už tu není čas na to hrát upíra, který byl představený divákům jako 25letý kluk. Zavolal mi před několika týdny, řekl jsem mu: "utekli ti tři roky, stejná odpověď." Zeptal se mě: "Máš zájem?" a já na to: "Uděláme to! Víš, umíš počítat. Máš další tři roky."
  • hm

    No.... ne že bych Vám do toho chtěla kecat, ale jsou tu lehce zastaralé informace.... ve filmografii jste nezmínili ani seriál Angel, ani film Shadow Puppets... mohla bych pokračovat... a když už se tady tak rozplýváte nad tím, jak je úžasnej (s čímž naprosto souhlasím), poďte ho dostat sem k nám do český republiky na nějakej con, nebo na koncert *7*
    • Re: hm

      Nepřijede kvůli dětem *9* na jeho webu to je napsaný
      PS: nevíte náhodou někdo kolik je jeho dětem ??
      • llleeennniiissseeekkk

        Re: Re: hm

        má syna ,ale kolik mu je to nikde neni už sem to hledala...
        • atsbts

          Re: Re: Re: hm

          Prominte že se dotoho vtírám.Jeho syn se jmenuje Sullivan a narodil se 1996,tak že mu je 13 roků.

          www.wikipedia.com
          stačí napsat James Wesley Marsters . A je to napsaný v sekci Life/Biography
          • llleeennniiissseeekkk

            Re: Re: Re: Re: hm

            kuju já už taky nedávno zjistila,že wikipedia ví vždy vše nej...:)
    • Re: hm

      Ahojky*4* , prosím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, je pravda, že James Marsters hraje ve filmu P.S. Miluji Tě? Někde jsem slyšela že jo, jinde že ne. Tak jak to je???? PLS napište. Prosíííím! Děkuji!
      • Re: Re: hm

        Tak si proste najed na seznam hercu v P.S. Miluju Tě a najdi si tam jeho jmeno...toje to tak težký?!
        *9*
      • Re: Re: hm

        jasně že hraje *4*
  • Máte pravdu

    Všichni máte pravdu je fakt užasnej ve všech serialech co byl a ve filmech se nenechává nahradit kaskadérem.A myslim že po vašich příspěvcích nemám co dodat snad jen že na něj nikdo nemá ani Boreanaz *16*
  • Buffy the vampire slayr

    James fakt krasnej a hlavne v buffy a angelovi ten serial je fakt super!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • James!!!Spike!!

    Ten člověk je prostě MŇAM!!! Já ho upe moc žeru, ujíždím na něm, nedám na něho ani dopustit...V páté sérii mě dostal..=0) proste šíleně nádherný chlap,toho tak mít jednou doma... *1* *4*
    • Re: James!!!Spike!!

      *1* Co k tomu říct, prawda prawdoucí. Nyo, mě vždycky magnetizovali tajemní muži. *1*
  • James!!!Spike!!

    Ten člověk je prostě MŇAM!!! Já ho upe moc žeru, ujíždím na něm, nedám na něho ani dopustit...V páté sérii mě dostal..=0) proste šíleně nádherný chlap,toho tak mít jednou doma... *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit