Přejít na výpis diskuzí

Jamie Cullum

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no,mě je 14 let a myslím si to samé.Pokud někdo neřve jako blázen do mikrofonu a v jeho písničkách není 150 vulgárních výrazů není in. Jaká škoda. Nedokážou jazz ocenit a neví o co přicházejí. *13*
  • Jamie

    myslím si,že dnešní mládež vůbec nezná tento tžánr.Opravdu perfektní poslech....
  • cool

    moc dobrej zpěvák, hodně mi připomíná vzhledově jirku mádla *4*
    • Re: cool

      ahojky souhlasim s cool ze je strasne podobnej jirkovi madlovi *14* *3* *1*
  • lidus5

    narozeniny!

    Přeji všechno nejlepší!!!! HOdně štěstí, zdraví, lásky, úspěchu.... !!! A taky hodně návštěv ČR a autogramiádu by to chtělo!... *15*
  • Pojďte, ne?

    Tak když už jsem v tom klubu, tak kdo teda jde na Jamieho? Beru všechny chlapy 30 - ...( nechci diskriminovat, haha). Ne, je to sranda (s těmi muži i s tím věkěm), haha. Napište, kdo jdete, abych se mohla "rozplývat" se stejně smýšlejícími, naslouchajícimi..Jenom, pokud by se přihlásil jeden člověk, kterému je osm, tak by to bylo takové..věkové nerovnocenné..bo mně je Twentysomething.. (téměř 28).
  • .em

    ...

    ahojte fanousci, jsem tady nova, takze nevim do jake miry jste informovani, ale kdyz tady vidim vzkaz, abyste hlasovali pro prahu, tak me napada, ze ani nemusite. jamie totiz prijede uz letos v lete na Colours of Ostrava... *14* tak se mejte a uzivejte super muziky...
    • lidus5

      Re: ...

      A proč?! *1* *1* *1*
  • rebus

    ÁÁh

    No má prostě krááásnej hlas !!!.. *14*
  • chcete aby Jamie přijel do Prahy? ll.

    pardon, ono to takhle nejde. jestli máte rádi Jamieho a chcete aby přijel do Prahy tak na týhle stránce http://www.myspace.com/jamiecullum hlasujte za Prahu ( je to červený okýnko, v něm je fotka Jamieho a pod ní je žlutý tlačítko Demand it! tak to zmáčkněte a pak vyplňtě že chcete aby přijel do Prahy ( Prague ) to okýnko není hned na začátku stánky, musíte posunout lištu a pak to najdete )..a dejte to vědět dál...přátelům *3* ahoj *15*
  • příjmení

    Ahojky, jamieho mám strašně ráda, ale mám od něj asi jenom 6 písniček, máte někdo jeho alba? že by mi poslal ještě pár písniček? děkuju moc předem a taky se chci zeptat jak se čte to jeho příjmení? Kalm, nebo Kulum. Fakt si nejsem jistá...:-D
  • nový pohled

    Tento človíček inspiruje - určitě nejsem jediná komu jeho muzika přirostla k srdci. Umí se nádherně vcítit do hudby, myslím, že dokáže hrát i na bubny. Bubeníci hrají vždycky nejlépe, když se sami stanou hudbou - a to on má! Prostě našel svou cestu: ) Koncert v Čechách by byla paráda!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit