Přejít na výpis diskuzí

Jamie Cullum

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typ člověka,kterého obdivuju.jeho hudbu osobnost,i skromnost.mám ráda tyhle malý chytrý klučiny:)
  • génius

    V Jamiem sa skĺbujú všetky atribúty hudobného génia 21.storočia. Má skvelý drive v hlase,je to talentovaný muzikant, dokonca aj skladateľ a dokonalý performer. Okrem toho na svoj vek oproti svojim rovesníkom má rozum a to, čo robí spája so zdravou dávkou rebelantstva a to je to, z čoho sú všetci právom hotoví. Tento strapatý študent literatúry spravil z jazzu smer počúvateľný pre väčšinu a ako sám hovorí, je to preto, lebo čerpá z popu. Odporúčam všetkým DVD - Live at Blenheim, po tomto koncerte ho budete milovať ešte viac...
  • Naprosto souhlasím. Tolik valící se energie přes TV jsem dlouho nezažil...Okamžitě jsem pořídil CD. Doporučuju!!!
  • Hodně velká pohoda

    Tak včera jsem se dívala na jeho koncert (který jsem si nahrála někdy z minulýho týdne) a je to TĚŽKÁ POHODA. Dalo by se to přirovnat k Norah Jones, která je moje velká oblíbeňkyně. Prostě určitě si kupte cd, vypněte se od všech všedních starostí, vezměte skleničku vína... a nebo jeďte někam hodně daleko autem....u už se jenom nechtě unášet... pohoda..balzám na duši. Pa Miriam
  • uragán

    Jestli bylo spousta lidí paf z toho, když Robbie Williams začal zpívat jazz, tak tenhle punk-jazzman to je uragán, který se rozhodl easy listening music probudit tak, abyste při ní neusnuli nudou!!! Nejen, že se to musí slyšet, ale navíc se na něj dá koukat. A tenhle klučina se může stát ozdobou v přehrávačích panenských pokojíčků, stejně jako v nablýskaných luxusních CD přístrojích movitých businessmanů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit