Přejít na výpis diskuzí

Jan Amos Komenský

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobré
  • Vzhledem k tomu,co to bylo za člověka,jste vy co píšete ty sračky,strašní ko*oti. *3*
  • *1* *5* *15* *2*
  • Jej ty si ale gey *1*
  • Jan ámos Komenský,skákal z okna na ženský.Jednou skočil na ženskou,udělal z ní Komenskou. *3*
  • A jak jde vidět tobě nedali učebnici českého pravopisu. :)
  • Marie Terezie doporučila školní do chásku
  • Jsem gay a jsem závislý na čurácích a píchal bych ho do ucha kdyby žil *16*
  • vazeni,uvedomte si prosim,ze pan komensky je nejvyznamejsi,nejuznavanejsi a nejslavnejsi opravdovy cech vsech dob a to na celem svete.je to jediny slavny cech.zjistete si prosim kde se narodili a jaken narodnosi byli narodu podsouvani nsi hrdinove a radoby slavni statnici a vojevudci. sokol jasny. *16*
  • vazeni,uvedomte si prosim,ze pan komensky je nejvyznamejsi,nejuznavanejsi a nejslavnejsi opravdovy cech vsech dob a to na celem svete.je to jediny slavny cech.zjistete si prosim kde se narodili a jaken narodnosi byli narodu podsouvani nsi hrdinove a radoby slavni statnici a vojevudci. sokol jasny.
  • vazeni,uvedomte si prosim,ze pan komensky je nejvyznamejsi,nejuznavanejsi a nejslavnejsi opravdovy cech vsech dob a to na celem svete.je to jediny slavny cech.zjistete si prosim kde se narodili a jaken narodnosi byli narodu podsouvani nsi hrdinove a radoby slavni statnici a vojevudci. sokol jasny.
  • nazdarrrrr som amosak opooppp milujju te michale jiiiiiii ooo sexy miluju amose komenskeho :D :D vygeb
  • Text Vašeho příspěvkupane boze co to je *12* *15* *1*
  • hele terezko já vím že tohle bereš jako vážnou věc ale já taky a tak tě prosím uteč od svého manžela a pojd ke mě ano ??? moc po tobě toužííííím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* chci svůj šmendlík v té správné dirce *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jan amos komenský neměl štastný život a nevím proč dal abi holky chodily i do škol *16* *16* *16* *16* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *12* prostě hrůza a hlevně merie terezie dala povinou docházku *16* *16* *16* *16* ale jan amos komenský založil prázdniny *1* *1* *1* *1* *1* to je jediné super *3* *3* *3* *5*
  • Takže tohle je učitel národů? Pche. *12*
  • Nechci nic říkat, ale tohle není chat a komentáře, tak toho nech, ani seznamka tady není kdyby to tady někdo náhodou nepochopil
    *16*
  • ahoj Klárko<33 jak se máš jsi prostě dokonalá a neříkej ,že ne!!! ;)
  • :ppppp černá mlha se hlási jste tu ?? :DDD
  • čuski *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit