Přejít na výpis diskuzí

Jan Budař

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životě jsem neslyšela, že bychom v Brně měli Gymnázium Petra Holečka....
  • Souhlasim s Vami.Jeste bych dodala,ze p.Budar je nadherny clovek.Ma rozhled,nadhled,je treskute sexy - alfa samec...
  • Ano,p.Budar je skvely,skromny clovek s obrovskym nadhledem.
  • Pane Jene, pro vaši pohádku bych vám ráda nabídla náš objekt k filmování - třeba i zadarmo - nebo skoro ? ale nevím, kam poslat fotky
    Helena
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :)
  • Ahoj , Honzu jsem mela tu cest potkat osobne .. Je skvelej a je strasne tichy a skromny je to skvely clovek dekuju za krasny vecer ! ;)
  • Souhlasím, celkem bez konkurence, nelaciné, neservilní, výtečné.
  • Honzo, vše nejslepší k Tvým dnešním narozeninám, ať se daří *3*
  • Ja ano v Bilovci kdyz vystupoval ;-) pak mam jeste fotku , je uzasnej :-)
  • Což takhle zákusek v Rébiu :)
  • GRATULUJI

    GRATULUJI Vám k vystoupení ve Faktech na Primě. Byl jste úžasnej a paní BT byla úplně mimo.
    PS: na "Lvech" jsem také byla nadšena z Vaší prace. Přeji vše nejlepší a moc Vám fandím. *3*
  • Děkuji

    Děkuji panu Budařovi za naprosto famózní,úžasný večer.Konečně inteligentní zábava,která mě přikovala do křesla.Děkuji také paní E.Balzerové
    za úžasné ztvárnění role.
    zdka
  • Český LEV

    Musím Honzovi poděkovat!!! Dnešní večer jsem měla strávit domácími pracemi *9* , ale nemohla jsem se od Honova humoru, kouzelného úsměvu a naprosté přirozenosti při moderování Českého Lva od TV odtrhnout. Zbožňuji Tě, Honzo!!!
  • prosba.

    ahoj všsichni !
    Nemáte někdo film Nebe a vincek.Pište mi
    prosím na profil.
  • happy b-day

    všeeccchhhnooo neeejjjllleeeeppšššííííí *3*
  • Koncert 4.4. v Kolowratu!

    V sobotu se koná v Kolowratu koncert! Přijďte všichni!!!!!!! *3*
  • Re:

    Fajn chlap s krásným úsměvem který dokáže pobavit i mile překvapit ...a dobře se poslouchá... jen tak dál *3* ... *3* *14*
  • Výborný herec

    Ať si říká,kdo chce,co chce,prostě Jan Budař je výborný herec a musí být i skvělej chlap!!!To jak zahrál obě své role v Soukromých pastech bylo obdivuhodné!Naprosto dokonalý!Supr byl i ve Vratných lahvích a Hrubeš a Mareš.Má taky fakt hezký hlas!Podtrženo,sečteno,je prostě úžasnej!!!!!!!!! *3*
  • Re: Re: Otloukanek

    tak to budeš mít taky asi nějaký mindrák z dětství
  • Re: HANS MATHESON:)))

    Viděla jsem ho na jeho koncertě, je krásnej *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit