Přejít na výpis diskuzí

Jan Budař

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Honzíku přeju všechno nej k narozeninám! *3* *4* *4*
  • honza

    je to fajn kluk,znám ho delší dobu,hrál jsem s ním v divadle v Brně- v Huse na provázku.je to velký talent-tedy Pan herec
  • Re: Re: HANS MATHESON:)))

    ALE JA SE PTALA NA HANSE.... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Jan

    Zdravím, včera jsem viděla "Václava" a musím vám napsat, že se mi váše podání Františka velice líbilo. Mám z filmu dobrý dojem a tak děkuji. A ve Vratných lahvích jste byl taky super. Fandím vám.
  • Honzík

    On je Honzík nějak duševně a tělesně postižený *7* *7* *7* *9* *9* *9*
  • Re: HANS MATHESON:)))

    Viděla v Hradecké filharmonii,kde zpíval a moderoval.Byl docela vtipnej.A hlas má,to se musí nechat.
  • Nuda v Brně

    Nuda v Brně je tak krásnej film, zase na něj koukám, Budař exceluje!!
  • Re: HANS MATHESON:)))

    můžeš ho vidět když zajedeš do Brna do divadla Husa na provázku a pujdeš na některou hru ve které hraje ;)
    Já na něm byla,třikrát a když hrál na klavír a zpíval, seděla sem metr od něj *1* *1* je skvělej!!!!!!!!!!
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Re: Otloukanek

    Trefa! V rozhovoru v MF DNES se priznal, ze v detstvi byl obeti sikany, chudak.
  • JE K SEŽRÁNÍ

    Jan Budař je prostě jednoduše SKVĚLÝ *3* své role hraje s dokonalým výrazem a šarmem!!!GRATULUJI!!!JEN TAK DÁLE.... *3*
  • Vernisaž

    Na vernižaži v Bučovicích to bylo moc prima,povznášející nalada.Zdravím skvělého umělce! *3*
  • Otloukanek

    Jezisi, to je primo magnet pro grazly, kazdej by ho serezal jak male decko. *1*
  • raz som bol na jeho koncerte a bol som uneseny, je fakt genialny, aj s celou kapelou
  • dobrý den, ráno..., na žádných jiných int. diskusí se neúčastním...,nepocházím z Brna a ani k němu nemám zvlaštní vztah... Jen chci napsat, že jsem ráda za to, co ve filmu a na divadle Jan Budař zatím "předvádí" a zároveň doufám, že nezakrní a půjde dál. Přeji mu hodně úspěchů a štěstí na lidi. D.
  • pssst

    Tak tedy- jeho tvorba je podle mého názoru značně ovlivňována jeho "ztraceností" zakříkajíc ve světě své nelogicky vydedukované pseudo-tajemnosti- čímž samozdřejmě nijak nezhazuji ani již zmíněnou jeho tvorbu ani to jakým skvělým hercem se stal.Ovšem je přesným příkladem toho jak život dokáže z ... upléci bič.Tak do boje pane,alespoň tolika taje-mě -mé-ně...ess
  • Jan Budař je člověk který je Pan herec.Já jsem z Brna-Líšně ale rodák Brna nejsem jen vím to že BRNO Miluji!!!Dost často jsem chodil za školu na Stránskou skálu za Zetor pak mě vyhodily.Jo a Nuda v Brně určitě není ale film je to Krásný plný citů.Jan Budař je Herec srdcem i duší a FAndím mu. Rob.
  • Aaa

    Uaaaaaaaa, dalsi nase ceska herecka ikona - je super, v Hrubes a Mares je fakt genialni =))
  • Stavrogin

    Honza je fakt skvelej a jako "Stavrogin" byl hodne hodne huste dobrej :o), cely predstavni se mne strasne libilo. Podte vsici co chcete a muzete na recital vecer do Husy na provazku 10.10. a 11.10. v Brne.
  • úžasnej?

    úžasnej? to ne, je šikovnej ale docela normální, to je lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit