Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám hodne štěstí, lásky a hlavně hodně úspěchu
  • Milý Jane. Patří vám mé srdečné DĚKUJI! Děkuji za to, jaký jste, protože i když to děláte nevědomě, ovlivňujete spoustu lidi, včetně mě. Pomohl jste mi si uvědomit samu sebe a tak nějak konečně přijmout, jaký člověk jsem. Opravdu za to děkuji. A jelikož máte dnes narozeniny, tak přeji všechno nejlepší a užijte si dnešní den, protože je to váš den. A pokud by to bylo jen trochu možné, prosím, zůstaňte takový, jaký jste. Moc děkuji. A.
  • To taky, ale koukni na seriály svět pod hlavou, pustina tam je naprosto fantastickej.
  • hezky napsany *4*
  • Vzhledem k tomu, že teď chodí všude sám....je to divné. Je přece jedno s kým je nebo není...
  • Nejlepší byl v TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS...
  • a jmenuje se vančura
  • přání otcem myšlenky
  • Prý jo. Nějaká umělkyně. :)
  • Honza prý chodí s nějakou holkou, ne?
  • Jeho partner Petr Vančura je velice kreativní i jako autor ap. Cina víc hraje a je ho víc vidět- i když ten na G? se s ním nemůže vůb ec rovnat. Je i vzdělaný a chytrý,což se o těch z jemu podobných moc říci nedá.
    Byl bych rád, kdyby p.Vančurovi řekl, že by byl zájem jeho alternativní projekty a texty vydat knižně - rozhodnutí na jeho stránkách.
    Vydržet!
  • nika1979
    *14* *14*
  • Já ho viděl hlavně v Pustině a tam bych ho málem nepoznal, předvedl fakt brilantní herecký výkon. Za tu vánoční pohádku on sám nemůže. Za mě hrál i tam dobře. :) Počkat to už není s panem Vančurou nebo co?
  • Bože, že vyhrál nějakou soutěž a je teď víc na očích, neznamená, že patří všem lidem. Nechte ho žít s kým chce!! Občas ho potkávám v metru a vypadá i v rozhovorech je milý a inteligentní kluk nebo mladý muž. Nemusí každý prát prádlo na veřejnosti...náhodou s brýlemi i bez nich je moc hezký a hlavně zajímavý, je takový neobvyklý. Pokud má přítele, osobně to respektuji a jestli má přítelkyni, jen dobře ne?
  • Nevím co na něm každý má. Beru ho jako každého jiného našeho herce.
  • Poznám, když je mezi dvěma něco víc. Je krátkovlasá, moc hezká. Připomíná mi Gabrielu Kratochvílovou, když měla krátké vlasy.
  • Sbalil? Jak vis, ze ji sbalil. Muzou byt pratele. Neni to takova kratkovlaska? Potkal jsem je uz nekde...co ten jeho pritel?
  • Jestli je to holka, s kterou ho vídám v Dejvicích u metra. Sbalil pěknou kost....sluší jim to.
  • Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
  • Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit