Přejít na výpis diskuzí

Jan Dolanský

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super talent

    je to úžasnej herec, byť si myslím,že je u nás hodně přehlíženej hlavně v televizi a ve filmu, on je podle typ takovýho toho skvělýho herce jaký tady byli dřív, jako byl třeba Jaromír Hanzlík. Jenže u nás to asi tak je že ty opravdové talenty jsou zatlačovány do pozadí a do poředí se derou různé rádoby hvězdy.
    • Re: super talent

      Třeba se prostě do popředí nechce drát a ty televizní role nechce brát. Nemusí být každý v televizi.
  • jééé

    nej herec z čr nemyslíte???? *14* *3*
    • Re: jééé

      tak to rozhodně..o tom se nedá pochybovat..je prostě skvělej a..to se nedá napsat..na to neexistujou slova co si o něm myslím..takže jedině "rafaelo"
    • Re: jééé

      to jo....je *1* ale mě se jetě líbí vojtěch dyk *14* *3* *15*
    • Re: jééé

      je to tak
  • ´FKT SUpER

    jestli chcete honzu vidět hrát jako opravdového boha tak se běžte podívat do stavovského na davida a goliáše aneb pepička to zařídí, protože to so tam předvádí, to snad ani není možné *4*
  • kustka14

    Přidat

    Hel Honzik hrál ještě v ANETA já jsem nezjistila jak se to přidává mohl by to někdo udělát díky. jinak je to ten nejhezčí herec jakej může být
    *14* *14*
  • hvězda

    Nepochybně hvězda mezi současnými mladými herci, který uhraje snad úplně všechno, navíc pořád vypadá jako kluk, člověk by do něj vůbec neřekl že je to táta tří dětí.
    • Re: hvězda

      on už má tři děti??? A jak staré víš??? *3*
      • Re: Re: hvězda

        Prosimtě, ty vyženil.
        • Re: Re: Re: hvězda

          *13* dvě jsou jeho *13*
          • Re: Re: Re: Re: hvězda

            on uz ma fakt deti jo?Na to kolik mu je teda vubec nevypada rekla bych mu min a ze je to takovej kanec uz vubec ne
  • Narozký :-)

    Honzikovi přeju jen to nejlepší,teď hlavně zdravý mimčo!;-)
  • Pan Dolanský je fakt sympaťák super frajer na úrovni
    I s ženou a dětmi.
  • Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ARTUR
  • Re:Já ho viděla

    já na furianty chcu jít....moc mociinky se těšim-je to v Národním,že jo??A jinak ohledně Lenky V.s tebou souhlasim.Honzi,MTMMMMMMMM *14* *14*
  • Shocking hazard

    Mě by zajímalo jak hodnotíte film Shocking hazard??Podle mě je to skvělej film, ale člověk mu musí dát šanci a nebrat ho vážně...u nás doma se kvůli tomu rozpoutala vášnivá debata, která mě velice rozčílila, když strýčin tento film označil jako naprostou blbost *10*
    • Re: Shocking hazard

      máš pravdu je to supr film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší