Přejít na výpis diskuzí

Jan Hřebejk

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nereagujte na emaily.

 • Pane Hřebejku, měl bych pro Vás velice zajímavý scénář že života, myslím, že by to byl trhák. S pozdavem Sedláček

  Tel:702131658

  Email:cirusm@centrum.cz


 • Dobrý den, pane režísére Hřebejku. Trápí mě, že ještě nebyl natočen ČESKÝ film o tom, jak odstrkovaný a neuznaný chlapec zachrání naši planetu (nebo alespoň lidstvo) od pohromy. Proč to jsou stále jen Amíci. Doufám, že po tomto upozornění s tím určitě něco uděláte. Moc se mi vaše filmy líbí.

  S pozdravem Zdeněk Hřebejk

 • Majetek Jana Hřebejka 2,5 milionů dolarů.
 • Co mě těší? To že Hřebejk puká nenávistí!! Chacha
 • Pane Hřebejku, jak si dovolujete vyjadřovat se sprostě (názývá je blbci) o několika milionech občanů této republiky, jen proto, že mají jiný názor jako vy? Pak ale jste vy tím největším bl....m!
 • Pane Hřebejku, vážil jsem si Vás jako režisera, ale velmi jste mě zklamal tímm, že se cpete do politiky s Vašími neomylnými názory. Na jednu stranu Vám závidím a to Vaše sebevědomí, že víte nejlépe, co je jediné správné. Asi Vám Vaše sláva přerostla přes hlavu a zalepila mozek, ale nejsem toho názoru, že máte zapotřebí se řadit mezi rádoby "umělce" , kteří nehodlají respektovat podmínky demokracie. A už vůbec jsem od Vás neočekával vulgární vyjadřováníco o prezidentovi. Zřejmě máte v hlavě mozkový Mercedes a ne VELOX jak psal "nezávislý" žurnalista Mitrofanov. Nemyslíte si, že právě Vy a Vám podobní rozeštvávají tuto společnost tím, že nehodlají respektovat výsledky voleb ???

  Svým vyjádřením, že pohrdáte voliči p. prezidenta Zemana jste zřejmě urazil spoustu lidí, což byste si měl uvědomit. Tím jste tedy vyjádřil názor, že pohrdáte demokracií a tedy vyjádřením většiny občanů - voličů této země, kteří tak rozhodli.
  P. Hřebejku, nikomu neupírám vlastní názor, ale vyjadřit se o lidech s jimými názory, že jimi pohrdáte je přes čáru - což je výraz Vás "kavárníků"... Sejděte z Vaších uměleckých výšek na zem a vnímejte realitu, jestli jste demokrat. I když tento výraz se dnes ohýbá jak je potřeba. Není Vám z toho smutno, spíše špatně ? Nebo už začínáte mít politickou "hroší" kůži ??
 • Vážený pane hřebejku. Vzpomněl jsem si na Vás při proskákání následujícího videa-rozhovoru:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kdyz-o-nekom-reknu-ze-je-srac-tak-jsem-asi-srac-taky-Sef-bojovniku-za-svobodu-pred-kamerou-PL-razne-zuctoval-s-temi-kteri-urazi-Zemana-Padlo-jmeno-Halik-519859
 • Pane Hřebejk,nebudu Vás urážet vulgarismy,není to můj styl.Ani rezavý bycikel zn. Ukrajina bych si o Vás neopřel. Možná jste dobrý režizer,ale trochu úcty by jste si mohl zachovat.
  Ja mám také výhrady k panu presidentovi,to ale neznamená,že jej budou zostouzet.

  Alfon Prajzák
 • Jan Hřebejk: Zeman je ožrala a mají ho rádi hňupové ... vyšlo v PL. Tak ty nedomrde já si tě najdu ale dostaneš takovou na držku, že se s toho budeš vzpamatovávat hodně dlouho !!! Věř tomu, že já budu s kriminálu doma dřív, jak ty ze špitálu. Kurwa já ti dám hňupa... jen počkej ..dočkáš se !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit