Přejít na výpis diskuzí

Jan Hřebejk

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nereagujte na emaily.

  • Pane Hřebejku, měl bych pro Vás velice zajímavý scénář že života, myslím, že by to byl trhák. S pozdavem Sedláček

    Tel:702131658

    Email:cirusm@centrum.cz


  • Dobrý den, pane režísére Hřebejku. Trápí mě, že ještě nebyl natočen ČESKÝ film o tom, jak odstrkovaný a neuznaný chlapec zachrání naši planetu (nebo alespoň lidstvo) od pohromy. Proč to jsou stále jen Amíci. Doufám, že po tomto upozornění s tím určitě něco uděláte. Moc se mi vaše filmy líbí.

    S pozdravem Zdeněk Hřebejk

  • Majetek Jana Hřebejka 2,5 milionů dolarů.
  • Co mě těší? To že Hřebejk puká nenávistí!! Chacha
  • Pane Hřebejku, jak si dovolujete vyjadřovat se sprostě (názývá je blbci) o několika milionech občanů této republiky, jen proto, že mají jiný názor jako vy? Pak ale jste vy tím největším bl....m!
  • Pane Hřebejku, vážil jsem si Vás jako režisera, ale velmi jste mě zklamal tímm, že se cpete do politiky s Vašími neomylnými názory. Na jednu stranu Vám závidím a to Vaše sebevědomí, že víte nejlépe, co je jediné správné. Asi Vám Vaše sláva přerostla přes hlavu a zalepila mozek, ale nejsem toho názoru, že máte zapotřebí se řadit mezi rádoby "umělce" , kteří nehodlají respektovat podmínky demokracie. A už vůbec jsem od Vás neočekával vulgární vyjadřováníco o prezidentovi. Zřejmě máte v hlavě mozkový Mercedes a ne VELOX jak psal "nezávislý" žurnalista Mitrofanov. Nemyslíte si, že právě Vy a Vám podobní rozeštvávají tuto společnost tím, že nehodlají respektovat výsledky voleb ???

    Svým vyjádřením, že pohrdáte voliči p. prezidenta Zemana jste zřejmě urazil spoustu lidí, což byste si měl uvědomit. Tím jste tedy vyjádřil názor, že pohrdáte demokracií a tedy vyjádřením většiny občanů - voličů této země, kteří tak rozhodli.
    P. Hřebejku, nikomu neupírám vlastní názor, ale vyjadřit se o lidech s jimými názory, že jimi pohrdáte je přes čáru - což je výraz Vás "kavárníků"... Sejděte z Vaších uměleckých výšek na zem a vnímejte realitu, jestli jste demokrat. I když tento výraz se dnes ohýbá jak je potřeba. Není Vám z toho smutno, spíše špatně ? Nebo už začínáte mít politickou "hroší" kůži ??
  • Vážený pane hřebejku. Vzpomněl jsem si na Vás při proskákání následujícího videa-rozhovoru:
    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kdyz-o-nekom-reknu-ze-je-srac-tak-jsem-asi-srac-taky-Sef-bojovniku-za-svobodu-pred-kamerou-PL-razne-zuctoval-s-temi-kteri-urazi-Zemana-Padlo-jmeno-Halik-519859
  • Pane Hřebejk,nebudu Vás urážet vulgarismy,není to můj styl.Ani rezavý bycikel zn. Ukrajina bych si o Vás neopřel. Možná jste dobrý režizer,ale trochu úcty by jste si mohl zachovat.
    Ja mám také výhrady k panu presidentovi,to ale neznamená,že jej budou zostouzet.

    Alfon Prajzák
  • K.K byl opravdu jediný kdo to prohlédl hned na začátku. Když viděl co tady provádí ožralec ukurvený Havel, zůstal raděj v Německu.
  • Jan Hřebejk: Zeman je ožrala a mají ho rádi hňupové ... vyšlo v PL. Tak ty nedomrde já si tě najdu ale dostaneš takovou na držku, že se s toho budeš vzpamatovávat hodně dlouho !!! Věř tomu, že já budu s kriminálu doma dřív, jak ty ze špitálu. Kurwa já ti dám hňupa... jen počkej ..dočkáš se !!!!!
  • Hele,ty dobráku,tak,že každý,kdo má jiný názor než ty je lůza?? Co si vůbec o sobě myslíš?? To,jak mluvil ten režisér,,dle mluvy by mohl být lůza třeba on sám.
  • A takovýhle zjevy jako jste vy,by nás poučovali o slušnosti a demokracii??? Naprostá tragedie.
  • Víte co pane režisére? S těma kecama o prezidentovi si můžete leda tak políbit pihel.
  • Ty ksichte,jakým právem urážíš většinu národa??
  • Pane režisére jste naprostý ubožák.
  • Hřebejku - to o Zemanovi se ti tedy moc nepovedlo, už nikdy nebudu chodit na tvoje filmy, vyhnu se tvému jménu oklikou. Zdraví Jose
  • Diky za objev Stanislava Majera konečně herec na kterého se dá dívat! Také musím velmi pochválit serial Az po uši i Případ pro exorcistu u filmu mě zatím zaujala jen vaše Kráska v nesnázích
  • Hřebejku, já, jedno z těch rudohnědých prasat, již nikdy nepůjdu na film, který bys reži´íroval či dělal scénář atp..
    VYZÝVÁM VŠECHNY SLUŠNÉ LIDI, aby PŘESTALI KUPOVAT CD a DVD a knihy těch, kteří nechtějí uznat výsledek nejdemokratičtější možné volby.
    a NECHOĎTE NA JEJICH PŘEDSTAVENÍ A FILMY !!!
    Až se jim podstatně sníží bezpracné tantiémy, tak snad pochopí, že ti, kteří je živili, je již nechcou !!!
  • Za tak hnusný výrok, by se slušný člověk styděl. Bohužel jsou i tací demokraté, co mu za něj tleskají. Hřebejk urazil miliony svých spoluobčanů. Doufám, že si to zapamatují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit