Přejít na výpis diskuzí

Jan Hřebejk

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hilsneriáda

    Vážený pane Hřebejk, doslechl jsem se, že máte v úmyslu natočit příběh Leopolda Hilsnera. Mám největší archiv k této kauze. Nabízím příp. spolupráci. Již po roce 1990 mne navštívil scénárista Václav Šašek, který měl v úmyslu připravit podklady pro film. Nakonec z toho sešlo. Vlastním desítky fotografií, knih a brožur, článků a studií, dobového tisku atp. Jsem z Polné. V případě zájmu se kdykoliv ozvěte. S pozdravem J. Prchal
  • Námět

    Vážený pane Hřebejku. Nejdříve bych vám rád pogratuloval k vašim filmům jsou skvělé, nyní však k předmětu toho příspěvku. Je mi 17 let a napsal jsem několik povídek o vlastním životě konkrétně o nešťastné lásce. Vím, že vás o to prosí každý, ale prosím podívejte se na ně. Je to jen pár příběhů. Velmi bych ocenil Váš názor na ně. Kdo ví, třeba se vám zalíbí. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail. Děkuji Dominik S.
  • drobná rada

    Dobrý den pane Hřebejku!!Vymyslela jsem námět na film a nevim kam ho mám poslat.Ten námět je opravdu dobrý.Když mi napišete na e-mail daeis@seznam.cz,tak vam ho pošlu,nebo ho pošlu tam kam mi poradíte.Mimochodem při vašich filmech se někdy neudržim na nohou,jste opravdovi režiserský génius ..děkuju předem za radu..Lucka(13let). *3* *7*
  • Hřebejku

    Pane Hřebejku, díval jste se o vánocích na televizi? Jestlipak jste našel nějaký Váš paskvil? Vy jste pouze schopný znevažovat doby minulé a dělat si lacinou srandu ze skalních komoušů, jinak jste prázdný jako Topol, jak napsal velký klimatolog. Bylo zajímavé, že všechny televizní stanice mluvící česky vysílaly pouze a jenom programy z doby minulé,a Nova standarně něco amerických blbostí, Vaše a "díla" obdobných kulturträgrů jaksi abstinovala a dovolim si vyslovit názor, že do pěti let už nikdo nebude vědět, že tady byl nějakej Hřebejk.Ono se těžko tvoří slušná a zajímavá díla, když jsou pouze na politickou objednávku. Až odejdou Bendové, Mejstříkové, Štětinové a podobní duševní abstinenti, tak nebudete mít ani co točit.
    Chtěl bych Vám odpovědět na jednu otázku z Vašeho stěžejního kulturního díla- kde udělali soudruzi z NDR chybu: Asi v tom, že nenašli způsob jak "demokraticky" eliminovat skupinu lidí jako jste Vy - pro které jsou peníze vše. To bylo i vidět na Vaší při s KB ohledně reklamy.
  • Proboha

    Proboha,

    už nic netočte, mám pocit že už je přehřebejkováno
  • Dotaz

    Dobrý večer, pane Hřebejku..Vaše filmy velmi obdivuji,moc Vám fandím a přeju Vám hodně elánu...
    Ráda bych Vás požádala o radu..filmování se to zrovna netýká, ale doufám, že i přesto mi poradíte. Jedná se o Vaše úžasná proužkatá trička..to mi povězte kam na ně chodíte? Pokud Vám nebude vadit, že kdesi na jihu Čech se ve stejném tričku bude procházet jedna slečna,tak mi, prosím poraďte, kde je kupujete? Děkuju a mějte se moc hezky. Bohunka Hradská :-)
  • MF DNES, 28.12.2006

    Vážený pane Hřebejku, jsem velmi překvapen Vaší jasnozřivostí, s jakou hodnotíte spor Klaus-Schwarzenberger (MF DNES). Z čeho čerpáte svůj absolutní názor? Myslíte si opravdu, že na základě své určité popularity můžete takto kategoricky vyjadřovat soudy? Jak moc znáte osobu navrhovaného ministra zahraničí, že se kvůli němu takto polarizujete vůči Klausovi? Nejsou to i u Vás osobní antipatie - v tomto případě vůči prezidentovi? Podotýkám, že pan Klaus není mým oblíbencem, ale takového věrozvěsta, na jakého se pasujete Vy, rozhodně nemusím. Pokud jde o věcný problém, tak bych si určitě přál, aby náš ministr zahraničí splňoval aspoň základní kritérie - aby to byl Čech "jako poleno" a abych se při jeho verbálním projevu nemusel za něho stydět ...
  • Hřebejk a KDU-ČSL

    Hřebejk o KDU-ČSL: ...považuji ji za stranu vyvažující extrémy...čtyři roky úspěšně bránila tomu, aby v naší zemi vládli komunisté....Musíme si pomáhat, aby nám komunisté za pár měsíců opět nevztyčili prapory nad Strakovou akademií  sídlem vlády. :-)))))) Pane Hřebejku, omluvte se celému národu za tu nestydatou propagandu!!!
  • proč pan Hřebejk váhá

    Věřím, že by natočil film, který by vešel do dějin.Kamarád později může zapomenout na ty kapitalistické snahy. Karl
  • nový film

    Mám kolegu , který pracoval dlouhá léta v mlékařském průmyslu.Zažil privatizaci jako člen nejvyššího vedení. Vypráví neuvěřitelně veselé a vtipné historky z ministerstev, podvodů , krádeže firem, malosti lidí a je toho moc.Požádal jsem ho, zda by to nechtěl napsat, což odmítl, že to by zvládl jen autor Černých baronů a on by si přál film:Bílí baroni a neb ,jak jsme privatizovali za Klause. Pokud budete mít přání,sdělím Vám na něj kontakt,ale tajně.Karl
  • baroni

    Mám námět pro nový film - pokračování Černých baron, ale z doby privatizace a budování kapitalismu v Čechách.
  • Telefoní číslo

    neznáte na Hřebejka telefon
  • uvaha

    jeste ze ma komunisty aby mel na koho nadavat,jinak by neudelal ani carku. ha ha ha
  • Optání

    Mužu se na něco zeptat ohledně filmu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit