Přejít na výpis diskuzí

Jan Kříž

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosí udělej Autogramoádu. Udělal by si mi(nám) tím obrovskou radost.
  • Ahoj honzo byla jsem na pomádě a jak si zahrál toho Dannyho Zuka to byla neuěřitelné hlavně jak ses smál *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Honzo kdy máš autogramiádu ,já by jsem chtěla tvůj podpis hrozně moc
    díky za odpovědi

    *4* *4* *4*
  • *3* *3* *3*
  • Honzo a ...toho Robina Hooda umíš překrásně zahrát moc se mi to líbilo a ten zpěv spíš ten hlas tvuj je hezkej odpověz mi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Honzo já jsem byla na Robin Hoodovy a moc moc se mi to líbilo máš překrásnej hlas a moc se mi to líbilo a fandím ti a přeju ti to *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* odpověz mi díky *15* *1* *1* *7* *7* *15* *15* *15* *1*
  • ˇA nebo nemáš přítelkyni.Klára Prosím odpověz
    • Jan kříž má přítelkyni, již pres 2 roky. Marii Blahynkovou.
  • Ahoj Honzo máš manželku chci to vědět jen proto že by jsem ji chtěla vidět? Jinak úplně báječný nemám slov.
  • Ahoj, najdu tu někoho, kdo Honzu podpoří svými hlasy? Jím zpívaná píseň byla nasazena do hitparády www.ujdeto.cz. Hlasovat lze každé 2 hodiny a každý hlas se hodí ;-) *5* *5* *5*
  • Koncer Honzy v Kutné Hoře

    Zdravím všechny příznivce a fanoušky Honzy Kříže. Chtěla bych Vás pozvat na benefiční koncert Večer světových muzikálů, který Honza spolu s Míšou Noskovou, Maruškou Blahynkovou a Oldřichem Křížem zazpívají v Kutné Hoře 8.4.2011 od 19.30 v Tylově divadle. Moc jim všem za to děkuji. Výtěžek z koncertu je určen pro děti s handicapem. Více na www.cestazivotembb.cz
    Předsedkyn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit