Přejít na výpis diskuzí

Jan Marek

OSOBNOST 28.9.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj otec kdysi půjčil v jedné nejmenované obci Honzovi demižón na víno,popíjeli,,těžká pohoda..Bydlel s manželkou v té obci,Honza si zahrál za místní Béčko fotbal a byla to místní oddychovka pro Honzika.Když jsem jednou končil v práci,tak mě pohltil takový pocit,který se nedá popsat,bez ohledu na význam ve výše popsaném příběhu..A samozřejmě všichni,co tam zahynuli..Je to obrovská ztráta,hlavně pro jejich rodiny..Upřímnou soustrast jim a hlavně,pevná vůle jít dále...
  • 3 roky uběhly jako voda, ale ten pocit nespravedlnosti nepomíjí. Jan Marek prostě a jednoduše Chybí a Chybět bude už vždycky ; (
  • Uběhl už třetí rok co tu mezi námi není, ale mě to pořád připadá, že se to stalo včera. *13* *13*
  • R.I.P.
  • domikkk
    Už jsou to dva roky ale mě to pořád připadá jako včera o se to stalo.
    Byl dobrý hokejista a na ty jeho nájezdy proti Finsku a Švédsku nikdy nezapomenu. *13* *13* pokaždé když čtu nějaký článek o Markovi, Rachůnkovi nebo Vašíčkovi tak mi naskakuje husina. *13* *13*
  • byl to nejlepší hokejista na světe *13* *13* *13* *13*
  • Byl to dobrý hokejista *3*
  • Tak už je to rok *9* čas možná utíká, ale rány se hojí pomalu a vzpomínky zůstávají a zůstávat budou, protože zapomenout se nedá *13*
  • Zůstaňte tam navždy Lucia
    Vítr, taky, ať žije
    Co je to slovo, když je obejmout
    Pokud jsme ve vesmíru sami
    Nevím, co víc si přát mě
    V této hodině blažených
    To tam zpívá :((
  • Jen na vás věnuji veškerý úspěch, že není neobvyklé
    Koneckonců, bohyně inspirace pro mě
    A ať celý svět ví, že prsten z celého pevného
    Jsem vítězný pocit obdivu
    Dám klíč k srdcím Lucie
    Bez ní, je neplatné a ledu
  • Pokud jsme ve vesmíru sami
    Nevím, co víc si přát mě
    V této hodině blažených
    Od dětství, budeme vědět, kde princezna první grader
    Nemám ponětí o osudu svých
    Ale veřejnost je dva kroky
    Tato roztomilá holka zachytil mé srdce navždy
  • Stýská se mi po celou sílu na světě dokáže vyrovnat
    Kdybych nevěděl, hořkost, že v tvých očích radost
    Dám klíč k srdcím Lucie
    Bez ní, je neplatné a ledu
    Zůstaňte tam navždy Lucia
    Vítr, taky, ať žije
    Co je to slovo, když je obejmout
  • Jako by slunce svítí
    A jeho zářivý vzhled
    V dopoledních hodinách, a to i deštivý
    S úsměvem, dobýt
    Tam moci být žádná ocenění
    Pro mě je stále krásnější
    Rovnající se případu a smutku
    Jen jeden dotek jeho
    S
  • nemate zac a pozdravujte lucinku ze preju ja a mamka hopdne sili::((((
  • ja doufam ze tam taky pojedu .... HONZO CHYBIS MI A LUCCE NEJVIC SI NASE ZLATO A VZDYCKY BUDES :(((( *9*
  • Tak dneska mě do očí praštila fotka Honzy Marka z jednoho ruského serveru a co víc, pod tím je napsáno Jan Marek zpívá píseň LUCIA, text je rusky a Honzík zřejmě zpívá o své manželce, a končí to česky slovy, Mám tě rád, mám tě rád. A já u toho teď bulim Kdo si to chce poslechnout autentickou nahrávku zpívajícího Honzíka, odkaz je tady: http://vk.com/wall103451427_6956 *13*
  • ..Sáblíková,Novák a Jan Marek : http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Sablikova-Novak-and-Jan-Marek-he-died-in-2011-youtube-30344949-1536-1024.jpg
  • tezko sem to mu mohla uverit vim z osobni zkusenosti co honza rikal jak mooc semu do jaroslavle nechtelo chtel tu byt s rodinou.od honzy vim jak mooc lucku miloval jak mooc se mu stiska jak strasne chce lucku i honzika videt .chybi mi strasne mooc kdyz si na nej vzpomenu musim se usmat jeho fotka mi visi nad posteli a jeho usmivajici se oblicej mam vytisknutej na tricku.doufam ze to lucka vzladne vim jak to musi bolet i ted 7 mesicu po tom . neni dne kdybych se nekoukala na you tobe na videa.musim rict nebo spis napsat ze vim jak moc si honza pral na ucit maliho honzika na bruslich a jak rikal ze bude hrozne krasnej jako jeho mama. a vite co si myslim ze malej bude mit vic nez jen talent pro hokej ale i stejne velky srdce jako oba jeho rodice.P.S NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU HONZI A DEKUJU A TOFIFE *9*
  • Od té doby co se to stalo jsem nemohla vůbec spát, pořád dokola a dokola se mi v hlavě přehrávala ta strašná zpráva. Noční můry mi nedaly pokoj, proto jsem se rozhodla, že musím udělat jednu věc, a to, jet na hrob Honzy a položit mu tam aspoň květiny a zapálit svíčku. Když jsem to našla, málem se mi podlomila kolena *9* Člověk by řekl, že tím ta vnitřní bolest aspoň trochu poleví, ale je to ještě horší, když člověk hledí na ten pomník a dochází mu, že to co se stalo je přeci jen krutá pravda *13* nikdy nezapomenu a už vždycky když budu poblíž jeho rodiště, nezapomenu na místo jeho posledního odpočinku zajít a položit s úctou květiny *13* *13*
  • Proč je ten život taková svině! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit