Přejít na výpis diskuzí

Jan Marek

OSOBNOST 28.9.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou věci,které by se na světě neměly stávat. Toto je jedna z nich. Nikdy jsem všechny tři hráče osobne nepoznal, ale vše prožívám, jako by to byla moje rodina. Upřímnou soustrast všm....
  • Ahoj Honzo. V našich krásných letech -náct jsme se spolu sblížili, ty jsi pak začal chodit s mojí nejlepší kamarádkou.Dávno bys mě nepoznal, ale u každého zápasu reprezentace jsem manželovi říkala, že jsi byl můj kamarád. Pořád té zprávě nemůžu uvěřit, říkám si, že to nemůže být pravda, že se zase u nás v JH objevíš. Neobjevíš, vím to, jediné, co můžu udělat, je, že se s Tebou určitě v pátek přijdu rozloučit. Hlídej zeshora Honzíka a věř, že Lucka ho opravdu dobře vychová a že bude pokračovat v tom, co ty jsi už nestihl dokončit.
    • TA nejlepší kamarádka byla Lucka??
    • Tereza
      Lenko,je mi to opravdu moc líto.Musel to být fajn človíček...kdyby tak byla nějaká spravedlnost...:(
  • Je mi to tak líto, tak skvělý kluk a hokejista...upřímnou soustrast a rodině a hlavně manželce plno sil!!!! *9*
  • Nikdy nezapomeneme už ted jste legendy a vždycky jste jimi byli a nadále jimi zůstanete ... navěky.
    Odpočívejte v pokoji a hrajte hokej i tam nahoře.
    Chybíte nám už ted.
  • Od té doby co se to stalo jsem nemohla vůbec spát, pořád dokola a dokola se mi v hlavě přehrávala ta strašná zpráva. Noční můry mi nedaly pokoj, proto jsem se rozhodla, že musím udělat jednu věc, a to, jet na hrob Honzy a položit mu tam aspoň květiny a zapálit svíčku. Když jsem to našla, málem se mi podlomila kolena *9* Člověk by řekl, že tím ta vnitřní bolest aspoň trochu poleví, ale je to ještě horší, když člověk hledí na ten pomník a dochází mu, že to co se stalo je přeci jen krutá pravda *13* nikdy nezapomenu a už vždycky když budu poblíž jeho rodiště, nezapomenu na místo jeho posledního odpočinku zajít a položit s úctou květiny *13* *13*
    • ja doufam ze tam taky pojedu .... HONZO CHYBIS MI A LUCCE NEJVIC SI NASE ZLATO A VZDYCKY BUDES :(((( *9*
  • Tereza
    Tak bohužel jsem se poslední dny nemohla na net vůbec dostat.Přesto mi neušlo co se tu odehrálo.Chtěla by jsem poděkovat "hudy" za to,že mi to tu pomohla dát dopořádku.Opravdu mě udivují někteří jedinci( ne ani se nedají nazvat lidmi) co vůbec dokážou o takové tragedii a člověku říct.Je to hnus všech hnusů!Proč? Proč takový ****** chodí mezi námi?
    Po středečním přečtení té zprávy ve mě jen zamrazilo,obrečela jsem to a přesně jak tady zazněl komentář " za několik let brečet nebudu jako ted',ale líto mi to pořád bude! S tím naprosto souhlasím! Co se týče hokeje,tak tím já žiju několik let,mám hokej ráda-nejedná se o nějakou chvilkovou slabost apod. Takže VY NElidi- sem ani nechod'te pokud že neumíte zachovat soucit a úctu,je to opravdu zrůdnost všech zrůdností!
    SPĚTE SLADCE KLUCÍ :( NIKDY NEZAPOMENU! :(
    • krásný kometář *9*
    • hudy
      Ahoj, já se přiznám, že jsem ani netušila, že je tu nějaký správce, v tom případě bych se ti do toho asi ani nepletla o:).
      Jinak já jsem hokejisty přímo ořvala a když sem narazila na tyhlety příspěvky, doslova se ve mně zpěnila krev, takové lidi já nazývám jenom hyenami, ti si označení člověk vůbec nezaslouží!
      Doufám, že až si budeme psát příště, tak při nějaké příjemnější příležitosti...hezký večer přeje hudy
  • moc nám u chybíš šváro *13* bez tebe už není ten hokej co býval!! teď když hraje repre, tak se na hokej ani nedíváme, protože tě neustále hledáme kde bruslíš nebo kde sedíš, ale po chvilce se vrátí ta špatná zpráva do hlavy a vypínáme televizi a je nám těžce *9* a představ si, že i malý Honzík nemůže slyšet a vidět hokej, protože když tam je, tak začne strašně brečet a je k nezastavení a když se to vypne, tak se uklidní! nemůžu ani říct jak moc nám chybíš, tahle bolest nikdy nezmizí!!! *9* jinak všem děkujem za vyjádřeni kondolencí
    • nemate zac a pozdravujte lucinku ze preju ja a mamka hopdne sili::((((
  • Jan Marek, Josef Vašíček, Karel Rachůnek - tohlě jsou jména zesnulých českých hokejistú, kteří nás dnes opustili při tragické havárií letadla v ruskem Jaroslaviľu.

    Mezi mŕtvymi je taky slovenský hokejista Pavol Demitra a švédskej brankář Stefan Linn.
    *9* *9* *9* *13* *13* *13*
    Úpřimnou soustrast! *9* Je mi to moc líto.
  • Je to strasna tragedie!Takovy mlady,sikovny,krasny clovek!Cesky hokej na neho urcite nikdy nezapomene!
  • Byl skvělý i jako ostatní :(
    je to hrůza a je mi to líto *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit