Přejít na výpis diskuzí

Jan Nedvěd

OSOBNOST 16.8.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Ubožáci mluví z vás slepá závist.
  • Dobrý den, všichni miluji písně Nedvědovců. Teď jsem byla na koncertě s manželem na Janovi Nedvědovi. Za hodinu a vstupenku za 300 kč jsem se dozvěděla, že má důchod 15 000 kč a že jim to stačí tak na cigarety s Pavlínkou. Málem jsem omdlela, když lidi tleskaly. Mnoho rodin má tyto peníze pro celou rodinu. Co se dá dělat stářím asi to má jinak. Stále poslouchat o bohu no hrůza. My šli na jeho písničky a těch tam zaznělo asi tak 7 kousků. Zbytek nějaký pianista a pak další fláternický písničky od nějakého brnkala z Brna. Zůstanou v nás vzpomínky na PORTY a STRAHOV tam to byl pro nás písničkář u kterého nám i slza ukápla. Teď u kápne jen nad tím co se z něj stalo.
  • Mít o 35 let mladší ženu či přítelkyni je obrovská výhoda.Protože jí může současně dělat dědečka.Chachaaaaaaaaaaa
  • PaulaDMLoverka
    Jojo "U stánků na levnou krásu postávaj a smějou se času, s cigaretou a s holkou co nemá kam jít." Na to si ještě vzpomínám ze základky. *15* *3* *4*
  • Slyšela jsem písničku a marně sháním její název,znám jen refrén.Dřív než půjdeš večer má milá spát vzpomeň si že jsem a mám Tě rád.

    Pěkně prosím,pokud znáte název napište mi ho a budu shánět CD


    Děkuji moc
    • Večerka :)
  • Bola som vcera na koncert v Martine bol to nesmierny zazitok.Vazim si Vas,milujem Vase piesne a zavidim Vasej manzelke
  • Honza Nedvěd i přes všechny životní trable má stále ohromné charisma a já mám jeho písničky moc ráda...on je úžasnej a hlavně svůj..:-*)) *4*
  • Mám štěstí, že jsem Vaše příbuzná =O)
  • Pane Nedvěde,dovolte,abych Vám vyjádřil úctu za vaše písničky,neboť je považuji za geniální a vás za geniélního skladatele.Jen ten,kdo prožívá a cítí,dokáže napsat píseň,která člověka opravdu chytí za srdce.Vystihujete přesně atmosféru a nostalgii našeho mládí a je mi vždy při poslechu vašich písní do pláče,že to vše je "DÁVNO",nikdy se to nevrátí a tak to bylo krásné.Já jsem přibližně ve vašem věku,mám o čtrnáct let mladší ženu,ale na vašem místě bych se trošku cítil jako pedofil,nicméně je to vaše věc a vaší partnerky a nikomu jinému do toho nic není.Mám v Praze rodinu a dosti často tam jezdím.Nemám jinak žádnou touhu setkávat se s celebritami,ale s vámi bych se opravdu rád settkal jen na pér okamžiků,abych příliš neobtěžoval,a vyjádřil vám svůj obdiv k vaší tvorbě!Jste jeden z mála lidí,kterému bych chtěl osobně vyjádřit svůj obdiv k vašemu umění.Jsme oba ve věku,kdy zítra může být již pozdě a mám pocit,že mne jednou bude mrzet,že jsem vám nemohl osobně říci,jak si vážím vašich písní a hlavně vašich textů,které mi mluví z duše!Přeji vám pevné zdraví a aby vaše čistá duše ještě dlouho na tomto světě nacházela potěšení.Doufám v naději,že se jednou budu moci aspoň na chvíli s vámi setkat.Přeji vše dobré!
  • Taky se divím těm slečnám, že na sebe nechají takovýho dědka sahat. Na jejich místě bych ho nakopala, že by si tejden nesednul. Některé dámy však pro prachy udělají fakt všechno.
    • Jan Nedvěd je pro mě prostě nej,František se veze ale jsou to bratři tak jim to schvaluji držím palce ať jsou tu ještě dlouho mezi námi díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit