Přejít na výpis diskuzí

Jan Nedvěd

OSOBNOST 16.8.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honza Nedvěd s bratrem mi byli vždy sympatičtí, ale od té doby, co pan Honza začal v 60ti letech dělat do náctiletých dívek, ho teda nemusím. Měl by se stydět. Ještě na veřejnosti prohlašuje, jak jsou ty holky super, "dávají mu krásné noci a krásná rána", no to bych se z něj poblila. Zpěvák dobrý, ale morální hodnoty na poblití.
  • Milý pane Honzo
    Gratulace a přání všeho nejlepšího k narozeninám! *4*
    • Dana Sadílková je fantom..., je tu všude... *13* *13* *13*
    • Ja vobec sa nevolam Dana Sadlíkova ani nie som žiadna Sadlíkova ani nemam saldlo,prečo si vymyšlaš take blbe mena nemaš čo na praci???že se nestydíš nestyda nestydatej.... *16* to seš ty*12* *1*
  • tomivojtech

    tomi vojtech.

    Honzo jsi dobrý chlapík s dobrým srdíčkem a nádherně zbarvením hlasem a o písničkách ani nemluvím nádhera pohladí na duši.
  • Jan Nedved Koncert

    Ahooj vsem chtel jsem se jen zeptat jestli nahodou nekdo namate prehled o tom jestli Honza jeste koncertuje a pokud ano tak kde? nemuzu na netu nic najit dik.
  • Jan Nedvěd

    Milý pane Honzo
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví,jak životní,tak i
    profesionalní. *4*
    • Vy pořád píšete k někomu něco. Když už to děláte, tak byste taky mohla vědět, že J.N. tyto stránky nikdy neviděl a ani o nich neslyšel. Hodně lidí to takhle píše, ale musíte vědět, že 95% (minimálně) osobností neznají OSOBNOSTI.CZ!
    • Nepřijmu.
  • Zvadlo

    Ahoj chtěli bychom Tě pozvat na 20.zapálení ohně T.O.Račího Údolí u Křemže/České Budějovice/pokud budeš mít chuť a čas rádi Tě uvítáme. Dalčí info. na stránkách http://toraciudoli.mistecko.cz./
    přejem hodně hezkých písniček a zajmavých vandrů.
    Toulavej T.O.Račí Údolí
    Křemže u Českých Budějovic
    *7* *3*
  • Koncert v Ústí n.Labem

    6.4.09 jsem byla na koncertu Jana Nedvěda. Bylo to super, rozjel to jako vždy. Čím je starší, tím je lepší. Ovace měl o hodně větší než jeho bratr.
  • INDIANA

    Tak se loučím
    Indiano
    Míchám radost s hořkostí
    Tak se loučím
    Indiano
    V hlavě závrať
    V srdci stín
    Irská zem je
    Možná chudá
    Ale já ti přísahám
    Jsi moc krásna Indiano
    Domov svůj však
    Jinde mám

    Léta práce
    Léta zrání
    Léta nálezů a ztrát
    První lásky na počkání
    První vzestup a první pád
    Když máš úspěch
    Lidé žárlí
    Pak tě začnou
    Pomlouvat
    A co umřel
    Bratr Charlie
    Už myslím jen
    Na návrat

    Moji známí hlavou kroutí
    Prý na tom jen prodělám
    říkají mi že jsem blázen
    Ale já svůj důvod mám
    Žádný z nich u soudu nestál
    Když jsem hájil
    Kůži svou
    Sůdce Taylor v očích města
    Zničil rázem
    Pověst mou

    Tak se loučím Indiano míchám radost s hořkostí
    Tak se loučím Indiano v hlavě závrať v srdci stín
    Pod lodí už se voda vaří ale já ti přísahám
    Ty jsi zemí stovky tváří domov svůj však
    Jinde mám
  • Nečteš-nevíš!!

    Co se to tady řeší?Nejaké hlouposti,které nemají své opodstatnení.Protože,každý,kdo není na netu od včerejšku ví,že videí je ohromná spousta.Miliony a miliony.A fotek nevyjímaje.Jakékoli obviňování je urážkou,a na to by měl dotyčný,co to psal,myslet.Nedivil bych se,když by dotknutá paní Eva N začala podnikat v této věci jisté kroky.Myslím,že by uspěla,protože se jedná o obvinění a nactiutrhačství.Zamysli se,ty,který jsi tato slova psal.Omluva dotčené paní by byla na místě,ale i to je málo.Slova napsaná už jsou,nedají sa nevidět.A že to nebyla jen tak ledajaká,to všichni,co navštěvují tuto stránku,už četli.Zamyšlení nad svými činy a slovy je u tebe víc než nutné!
  • Smútok

    Poukáž pravdivo na plagiatorov a hned ťa odporúčajú na liečenie psychiatrom a neviem kam.A kam pošlete ľudí čo vyvolali túto diskusiu svojím plagiatorstvom???PSYCHIATROM??? *13*
    • delo

      Re: Smútok

      Len jedno k tomu..prečo poukazuješ na tzv.plagiatorstvo anonymne?prečo keď si tak čestný a spravodlivy nezverejniš mail či kontakt na seba? a nakoniec ty si niekoho hovorca? ktoré fotky či videá sú tu zverejnené a natočil si ich osobne?Asi o tom to je..mk
      mlátiš tu prázdnu slamu,nič viac..
    • Re: Smútok

      Ty nedáš a nedáš pokoj.Si naozaj chorý a pochybujem,že ti vôbec niekto môže pomôcť. Si beznádejný prípad.Dokedy si nezačal sprosto rýpať tak tu bol kľud.Ak sem niekto niečo pridal,je jedno kto a čo,nepridal to pre seba,ale pre HONZU NEDVEDA tak sa skludni a daj už pokoj!!!!!! Tvoja úbohosť nemôže byť väčšia!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit