Přejít na výpis diskuzí

Jan Nedvěd

OSOBNOST 16.8.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít o 35 let mladší ženu či přítelkyni je obrovská výhoda.Protože jí může současně dělat dědečka.Chachaaaaaaaaaaa
  • mám otázku.

    Dobrý deň!Nedávno som bola s mužom na koncerte Jána Nedveda.Páčil sa nám celkom.Dnes som hladala o ňom nejaké informácie,a našla som tuto sympatickú stránku,len neviem tu nájsť,či ešte niekedy a prípadne kedy plánuje pán Nedved ďalšiu šnúru koncertov na Slovensku.Nevedeli by ste mi poradiť?
    Vopred Vám ďakujem!
    *4*
    • Re: mám otázku.

      Pozrite si stránku http://www.honzanedved.cz/ tam má Honzík napísaný svoj program koncertov. Alebo ešte aj http://www.nedved.sk/ ,máte na výber,určite tam nájdete,čo potrebujete. *4*
      • Re: Re: mám otázku.

        chcela by som ,vediet preco to vsetko o mne ???pises... neviem preco? dosiahol si skoro vsetko co si vlastne aj chcel... *7* *9* dufam ze si uz spokojny a stastny,prajem ti to...bozie mlyny melu pomaly ale....verim ze raz ta to omrzi...
        • Re: Re: Re: mám otázku.

          tak vsetko dobre vela lasky ktoru kazdy na svete potrebuje,bez tej sa len tazko da zit,ne je problem sa zamilovat ale problem je ked sa zamilujes a prides o rozum,vela zdravicka vela vselijakych klipöv a hlavne blbych napr,s tym trpaslikom s dlhymi vlasmi co ma prenasleduje a dalsich mladsich ale i starych prdoloch co im bzzz ako tebe *9* *7* pa *14*
          • Re: Re: Re: Re: mám otázku.

            a to najdolezitejsie na svete som zabudla napisat,Y love you !!! *14* Dufam,ze nie si z vesmiru aaj ty mna y love you? tak aj ja teba ale ked ty mna ne y love you ?tak ani ja teba! *13* dufam ze hej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mám otázku.

              Zmlkni,protože je to trapné.
              Neubližuj,protože se ti to vrátí a pak ti bude víc než špatně!!
              Otoč list a hoď zpátečku.
            • Re: Re: Re: Re: Re: mám otázku.

              14.2.kazdy toci o valent.laskach ale monca -alias nh s ocasem pre neunavne tocenie zabudla ze je valent.den vsech zamilovanych a tiez si zabudla naschval odpovedet na prispevek to tam tiez ne je ale zato toci a toci a kameruje a foti a nakukuje druhym az do hrnca nema cas ani na lasku lebo asi ziadnu nema tak len toc dalej len sa nevytoc.... *8* *14* *13* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mám otázku.

              Ty tu preboha o čom točíš?? Aj rozumieš sama sebe?? Komu to tu nechávaš odkazy? Toto tu je niečo ako diskusia o tvorbe Honzy Nedvěda,a nie nejaké vylievanie si niečoho,čomu rozumieš len sama sebe.
              Prosím,neotravuj s tým,ale radšej napíš niečo,čomu bude rozumieť každý a bude to mať aj zmysel a hlavne hlavu aj pätu!
              *3*
  • :-(

    Znavenej na dně a jako kůl sám
    už v koutě kam dál no řekněte kam
    před sebou utíkat těžko se kamkoliv dá.
    Nejtěžší noci jsou pod střechou hvězd,
    když domů se nechce, když se necháš svést
    Sám sebou a coHsi si namlouváš a namluvit dáš.

    I kámen se ustrne, ale musí mít proč
    i řeky proud obrátíš, když důvod je
    i sníh v slunci padá, když rozhodne na nebi Bůh
    jen příčina následkem věci má být
    a vědomí že není nic nežli žít
    a že život je jen na chvíli půjčený milostný dar.

    R: Ne hněv nebo závist ani jiné z těch slov
    ani touhy co navíc chceš k životu mít
    ani láska ta není důvodem odejít z cesti
    kdo v poledním žáru hledá hojivý stín
    ať vykřičí napřed řeku svých vlastních vin
    a pak obrátí ke hvězHdám pokorně u dlaně dlaň.

    A poprosí mlčky, to kdekoliv jde
    v chrámech jen svádí to k divadlu vést
    ať poprosí člověka jménem, jménem pravdy a svým
    a ať snese pokání po samý kraj
    to víra je svědomí a svědomí ráj
    a nikdo není čistý, jen někteří lidé snad míň.
    • Re: :-(

      a ty preboha o com tocis uz dva roky bavi ta to hlavna vec ze tebe kazdy rozumie aj rozumies sam(a)sebe ???nemas ine na praci len tocit chudac akasi *8* *16* spievajuca *8*
  • Pane Nedvěde,dovolte,abych Vám vyjádřil úctu za vaše písničky,neboť je považuji za geniální a vás za geniélního skladatele.Jen ten,kdo prožívá a cítí,dokáže napsat píseň,která člověka opravdu chytí za srdce.Vystihujete přesně atmosféru a nostalgii našeho mládí a je mi vždy při poslechu vašich písní do pláče,že to vše je "DÁVNO",nikdy se to nevrátí a tak to bylo krásné.Já jsem přibližně ve vašem věku,mám o čtrnáct let mladší ženu,ale na vašem místě bych se trošku cítil jako pedofil,nicméně je to vaše věc a vaší partnerky a nikomu jinému do toho nic není.Mám v Praze rodinu a dosti často tam jezdím.Nemám jinak žádnou touhu setkávat se s celebritami,ale s vámi bych se opravdu rád settkal jen na pér okamžiků,abych příliš neobtěžoval,a vyjádřil vám svůj obdiv k vaší tvorbě!Jste jeden z mála lidí,kterému bych chtěl osobně vyjádřit svůj obdiv k vašemu umění.Jsme oba ve věku,kdy zítra může být již pozdě a mám pocit,že mne jednou bude mrzet,že jsem vám nemohl osobně říci,jak si vážím vašich písní a hlavně vašich textů,které mi mluví z duše!Přeji vám pevné zdraví a aby vaše čistá duše ještě dlouho na tomto světě nacházela potěšení.Doufám v naději,že se jednou budu moci aspoň na chvíli s vámi setkat.Přeji vše dobré!
  • Jan Nedved Koncert

    Ahooj vsem chtel jsem se jen zeptat jestli nahodou nekdo namate prehled o tom jestli Honza jeste koncertuje a pokud ano tak kde? nemuzu na netu nic najit dik.
  • tomivojtech

    tomi vojtech.

    Honzo jsi dobrý chlapík s dobrým srdíčkem a nádherně zbarvením hlasem a o písničkách ani nemluvím nádhera pohladí na duši.
  • Honza Nedvěd s bratrem mi byli vždy sympatičtí, ale od té doby, co pan Honza začal v 60ti letech dělat do náctiletých dívek, ho teda nemusím. Měl by se stydět. Ještě na veřejnosti prohlašuje, jak jsou ty holky super, "dávají mu krásné noci a krásná rána", no to bych se z něj poblila. Zpěvák dobrý, ale morální hodnoty na poblití.
  • Taky se divím těm slečnám, že na sebe nechají takovýho dědka sahat. Na jejich místě bych ho nakopala, že by si tejden nesednul. Některé dámy však pro prachy udělají fakt všechno.
    • Jan Nedvěd je pro mě prostě nej,František se veze ale jsou to bratři tak jim to schvaluji držím palce ať jsou tu ještě dlouho mezi námi díky.
  • Milý pane Honzo
    Gratulace a přání všeho nejlepšího k narozeninám! *4*
    • Dana Sadílková je fantom..., je tu všude... *13* *13* *13*
    • Ja vobec sa nevolam Dana Sadlíkova ani nie som žiadna Sadlíkova ani nemam saldlo,prečo si vymyšlaš take blbe mena nemaš čo na praci???že se nestydíš nestyda nestydatej.... *16* to seš ty*12* *1*
  • Slyšela jsem písničku a marně sháním její název,znám jen refrén.Dřív než půjdeš večer má milá spát vzpomeň si že jsem a mám Tě rád.

    Pěkně prosím,pokud znáte název napište mi ho a budu shánět CD


    Děkuji moc
    • Večerka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit