Přejít na výpis diskuzí

Jan Nedvěd

OSOBNOST 16.8.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bola som vcera na koncert v Martine bol to nesmierny zazitok.Vazim si Vas,milujem Vase piesne a zavidim Vasej manzelke
  • návrat

    Jsme jak půlnoční ptáci a v nachovém návratu
    v přítmí si hladíme svět
    stovky doteků lásky si slibujem navzájem
    v myšlenkách toužících vět....
  • Noty "Do kostela"

    Ahoj, poraďte kde mohu sehnat noty pro skladbu "Do kostela".
    Díky, Ivo
  • prosím pomoc

    Ahoj všichni, poraďte jak se jmenuje písnička a kde ji najit - znám bohužel jen pár slov " odpusť však ty víš ...." Moc děkuji Majka
    • Re: prosím pomoc

      Majka,tá pieseň sa volá "Odpusť" a názov albumu je Honza...Nesplneny den mi do pokory schazi,presvedeny virou v pokani,do odpustku sahl jsem,jak chvilka zneuznani,sam sobe verit chtel jsem najednou.
      Odpust vsak ty vis,jen den mi k noci schazi,jen duvod hledat vic,ted chvili jen,z nesnazi a dnu,kdy mi bolest dusi zkazi,prestal jsem vezit chtit v tve jmeno jmen....
  • vzkaz Honzovi

    ahojky milý honzo měla bych dotaz potřebovala bych splnit sen moji mamince hrozně zbožnuje Vaše písničky a maminka má v srpnu letošního roku padesát chtěla bych jí splnit sen ale potřebovala bych Vaší pomoc jestli to nebude moc troufalý a drzí maminka si přála aby jste jí zaspíval na jejích padesátinách prosím Vás jestli je to jenom trochu možný a šlo by to tak bych byla ráda kdyby jste mi odpověděl na e.mail Kajinka.01@seznam.cz s manželem předem děkujem a přejeme Vám spoustu úspěchů v životě i v práci s pozdravem Karolína *9*
    • Re: vzkaz Honzovi

      a ozval se Vám Honza?
  • ivislo
    Ubožáci mluví z vás slepá závist.
  • Krádež

    Ako sa môže niekto podpísať pod video ktoré nenatočil???Jednoducho sa tomu povie KRÁDEŽ
    Viď Živá voda ktorú spravila Katka117
    • Re: Krádež

      Už si se vydováděl?Co tady roznášíš svuj hněv,kdo jsi myslíš že jseš?????Ještě tě nenaučili slušnosti?Jak můžeš vůbec někoho napadat a hnusně tady nadávat?Co ty jsi za ubožáka.Jdi se raději někam zakopat,protože rozséváš až příliš mnoho nenávisti ve svých slovech.
  • Nehoráznosť

    Prosím Vás čo ste to tu za spolok ktorý si dovolí podpísať videá ktoré nenatočil.Autormi sú TTGaba.Zuzi555 a Katka117 a nie nejaká Skyba.Honza Nedvěd by mal s Vás veľkú radosť.Jednoduch zlodeji
  • KRÁDEŽ

    Ste tu zlodeji ktorý ukradli videá ktoré natočili ttGaba Katka117 a Zuzi555.Ako si to dovolujete?Čo ste to tu za spolok?Nehanbíte sa skovávať za chrbet H.Nedvěda???Kto ste Skyba?Máte čisté svedomie??
    • delo

      Re: KRÁDEŽ

      Takže milý"Ja" Soptíš tu hnev a kazíš ľuďom náladu o nejakej krádeži videoklipov,tak by si mal vedieť,že nikto nič neukradol ale len premiestnil videoklipy z inej stránky na túto a ten kto to urobil nie je podpísaný pod klip ale len že ho pridal na túto stránku..Keby autori týchto klipov chceli tak si ho zablokujú a nedali by sa stiahnuť.Tým,že si ich neblokli súhlasili s ich ďalším použitím.Takže ak nabudúce niekoho chceš obviňovať z krádeže tak si najprv over skutočnosť a hlavne sa podpíš..ale to sa ty asi bojíšmlebo vieš,že nemáš pravdu,že? *13*
  • Konštatovanie

    Chcem reagovať na Vaše príspevky ohledne JA.Ako to mal nazvať keď je tu vidieť aj pri vložených fotografiách ako sa niekto podpíše Eva.N Položte Eve.N otázku koľko fotografií vyfotila ona???Asi dvanást foto fotil iný a nie ONA.To ako nazvete? *13*
    • delo

      Re: Konštatovanie

      milá ona či on? Si úbohý chudák,ktorý si lieči svoju vlastnú nemohúcnosť a komplexy na tejto stránke.Poradím Ti..nájdi si dobrého psychiatra a jemu porozprávaj čo Ťa trápi...iste Ti bude vedieť pomôcť..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit