Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máme sice svobodu slova, ale toto je vyjádření "člověka" na úrovni ŽUMPY !
  • Je dobře, že ho svatořečili. On si to zasloužil.
  • odkaz Karola Wojtyly Vraťe část Ukrajiny Polsku.
  • Já teda nevim....alkohol se musí pít. Je to theologická teze: Pivo, když je natočeno, tak umírá a člověk jako jeho spasitel ho musí vypít. Jeho hříchy odchází v podobě mnoči z člověka, tělesná stránka se rozpouští do krve a vyšší podstata piva stoupá do hlavy a pak dále do nebe. Lehčí hříchy, které pivo nechalo v hlavě způsobují kocovinu.
  • To je neskutečná snůška vulgarismu a neúcty k tak velkému člověku. Pamatuj, že se vším, ať už dobrým nebo zlým co v životě řekneš či vykonáš jednou budeš stát před Pánem Bohem a zodpovídat se z toho.
    Obhájíš si to !!!! Paolo Rossi
  • ...taky těžké dětství? Kristus kraluje,vítězí, vládne všem, tak-čau Luciku
  • Jak je vidno,co jsi za zjev, tak tebe měla tvá máma udusit polštářem jen co jsi se nadechl a svět by měl o jednoho magora méně, který by nikomu nescházel.
  • foxmartin8
    Bůh je Příroda *4*
  • Re: OMLOUVÁM SE!!!!

    Úžasné. Krásný příspěvek. Nejhezčí jaký jsem kdy četl. O tom je křesťanství...Možná si můj názor nikdy nikdo nepřečte. A možná ano, proto ho taky píšu a chci aby ho někdo našel. A zjistil jak funguje víra. Funguje přesně takhle. Kéž by to četlo co nejvíc lidí a pochopili podstatu křesťanství a začali se mít rádi, modlit se za sebe a hlavně si odpouštět a přestat se nenávidět.
  • Re: dobře mu tak

    Tento příspěvek měl být smazán.
  • jan pavel II.

    Jan Pavel II. by měl být nazván Jan Pavel Veliký (po vzoru dalších významných papežů).Tento člověk ukázal mnoha lidem (především mladým)lepší cestu životem. Ať si říká kdo chce co chce život bez Boha, naplněný uctíváním mrtvých model jako jsou alkohol, drogy, peníze nebo fotbal, je prázdný. Skutečnou hodnotu mají jen věci nepomíjivé, tedy víra, naděje a láska. Především tedy ta láska=Bůh. A Jan pavel měl mimořádnou schopnost oslovovat lidi. Co lidi, celé davy, celé národy.
  • Re: Ján Pavol II., moja nádej

    Reaguji:-)
    Souhlasím.
    Vyjímečn ý člověk, jakého by církev potřebovala i dnes. I já jsem měl možnost jej vidět (nemůžu říct, že setkat). Bylo to v Olomouci r. 1995, kdy projížděl papamobilem zástupy tisíců věřících. Úžasný zážitek. JP II. měl v sobě nějaký magnet, kterým přitahoval davy a jeho přítomnost všechny neobyčejně duchovně povznášela. Např. i býv. prezident V. Havel tvrdil, že z něj měl pocit jakoby ani nechodil po zemi, ale spíše se nad ní vznášel.
  • Re: dobře mu tak

    ajajaj, tady má někdo vážný problém :-D
    v podtatě je jasné, že za čuráka a zkurvysyna jsi označován(a) většinou ty...a teď si tady léčíš mindrák...vlastně proč ne...vžyť internetové diskuze jsou jako stvořené pro ,,hrdiny" jako jsi ty. Radši jsem to dal do uvozovek, kdybys náhodou nepochopil(a), že jsem to myslel ironicky. Jinak řečeno, jsi mi ukradený(á), ale Jana Pavla se zastat musím. Hezký den :-)
  • dobře mu tak

    je dobře,že tento uslintaný polský čurák chcípl.zkurvysyn,pedofilní zmrd jak všichni flanďáci!!!!!!!
  • Re: Re: píííííča

    přesně
  • Re: píííííča

    si v pohodě?
  • Jan Pavel II.

    Je to pořád velký člověk a velkým vždycky zustane jeden z nejlepsich papezu!Jen me mrzi ze sem se s nnim nikdy osobne nepotkala.BYl t o vazne skvely clovek a skvelym clovekem zustane i presto ze uz tu s nami neni.Ale nikdy na neho nezapomenu!Jo a urcite sedi popravici Ježíše nebo Boha,diva se na nas a drzi nam palce a primlouva se za nas.Dik mu za vsechno.
  • oznamkujboha.cz

    Oznámkuj boha za jeho skutky na oznamkujboha.cz
  • Jan Pavel II.

    Nejsem věřící, modlím se až když jsem v průšvihu po uši, ale to nic nemění na tom, že Jan Pavel II. byl a stále je pro mě člověkem, který opravdu stál na svém místě a dokázal přimět přemýšlet i mě. Tento Svatý otec zůstane navždy v mém srdci. Děkuji
  • Re: píííííča

    Doufám že si tě ten tvůj satan co nejdřív vezne k sobě a poznáš jeho hrůzu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit