Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Pavel II.

    No musím říct, že Jan Pavel II. byl papež, kterého ještě svět nikdy nezažil. Dokázal vykonat mnoho dobrého. Musím říct, že mi ukázal správnou cestu životem. Děkuji svatý otče.
  • Re: píííííča

    Říkáš,že nesnášíš věřící?Zkus sám v sobě zavzpomínat kolikrát jsi za svůj život vyslovil ´´BOŽE´´.Asi hodněkrát,že?A asi hodněkrát ho ještě vyslovíš,hlavně až Ti půjde o zdraví nebo někomu z Tvých blízkých.Jasně,že každý má právo na svůj názor,ale jde ho říct i slušně a ne jako nějaký ubohý křupan,kterým tady vystupuješ,ale buď v klidu.Pán Bůh má rád i slabomyslné.
  • Jan Pavel II

    Jan Pavel II byl neobyčejná osobnosr světového významu nejen pro svoji lásku ale také pro schopnost odpouštět lidem.
    Vždy mi byl velice sympatický a myslím ž na něj lidstvo nikdy nezapomene.... doufám že bude blahořečen....´jen málo lidí by si to zasloužilo jako on....
  • Re: píííííča

    T U P A N E !!!!! *13*
  • Největší z papežů

    Svatý otec Jan Pavel II. byl nejcharismatičtější z papežů v dějinách. Byl mým velkým vzorem a děkuji Bohu, že jsem mohl žít za jeho pontifikátu. Jeho odchod byl velkou ztrátou nejen pro katolíky, ale pro všechny dobré lidi. Děkuji Vám Svatý otče, že jste mi ukázal cestu.
  • píííííča

    kurrrrrrrrrvaaa jedna zmrvenááá jak já nesnášííím takovýdle kokoty hmmm vás věřící fakt nikdy nepochopím můj život pro satana
    IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS LUCIFERI EXCELSI...
    Lucifer Mortuus Diabolus
    Nec Deus Nec Arch Angelus.

    Girithiel De Arkain 22.December 20:49
  • papež

    Takový papež už nikdy nebude.Vsadím se že dřív či později bude prohlášen za svatého.Zůstane v paměti všech věřících jako nikdo jiný
  • Ján Pavol II., moja nádej

    Neviem vyjadriť slovami svoje pocity, keď mám hovoriť o najväčšom Pápežovi všetkých čias. Je to ťažké a pritom také jednoduché. Bol proste úžasný a neverím tomu, že niekto bude niekedy ako On.

    Keď bol na poslednej návšteve Slovenska(04myslím) bola som na Jeho omši. Keďže sme vedeli kadiaľ bude prechádzať, postavili sme sa čo najbližšie k závorám. Keď sa blížil vo svojom papamobile k miestu, kde sme stáli, mala som sa pretlačiť bližšie k závore a odfotiť Ho. Ako prechádzal, otáčal sa a mával na všetky strany. Keď bol na mojej úrovni, otočil sa smerom ku mne.

    Vtedy sa naše oči stretli a ja som pocítila neopísateľné. Tých pár sekúnd trvalo celú večnosť. Bolo to úžasné a nezabudnuteľné. Od tej chvíle neprešiel deň bez toho aby som na ňho myslela.
    Vždy keď mi je zle, spomeniem si, že jemu bolo horšie.

    Ján Pavol II. zanechal odkaz v každom z nás, či ste veriaci, alebo nie. Ak na ňho budeme spomínať, tak jeho pamiatka nezomrie nikdy a jeho odkaz sa bude prenášať na ďaľšie generácie.

    Asi som trochu prehnala dĺžku, ale dokázala by som písať oveľa oveľa viac. Modlitba k nemu mi pomohla nespočetne veľa krát.

    Ďakujem SVäTÝ OTEC
    p.s.:budem rada ak niekto zareaguje
  • Re: Jan Pavel druhý

    akú chorobu myslíš? parkinsona alebo tých tisíc ďaľších, ktoré mu pribúdali vekom a tým čo prežil? lebo všetko na ňom zanechalo nemalé následky, ale on žil dosť dlho aby zanechal odkaz mnohým generáciám...
  • Velký dík

    Svatý Otec Jan Pavel 2. byl velký apoštol, který následoval Krista. Neuvěřitelně láskyplný a národy spojující člověk, který dokázal nemožné. Buďmě vděční za všechno, co tomuto světu dal a nezapomínejme na jeho apoštolát. Máme převelikého přímluvce za nás. Buďme stále vděční!
  • chyba v textu

    Zdravím,
    chci jen podotknout, že papež nestudoval řeznictví, ale řečnictví...
    Díky.
    k.
  • Perfektny človek

    Sväty otec bol perfektny clovek.Osobne nemam rada nabozenstvo, ale on bol nieco, co sa nedokaze ani popisat slowami. TA uzastna dobrota co z neho vyzarovala. *4*
    Je mi hrozne luto, ze zomrel, dofam , ze ho vyhlasia za sväteho. Aked aj nie, v nasich srdciach je sväty uz odzaciatku *4* .
  • Re:

    Vždyť měl taky největšího Šéfa! *14*
  • Jan Pavel II. byl bezpochyby skvělý člověk..avšak se svatořečením bych zas až tak nespěchal. Je to věc,která by se neměla unáhlit a chtělo by to i jistý časový odstup. Čímž ovšem neříkám, že nebude svatořečen *3*
  • Polsko dalo světu největšího z papežů.
  • Polsko dalo světu největšího z papežů.
  • pan Karol Wojtyla

    nádherný velmi vzdělaný dobrý člověk,těžko se najde někdo podobný jako papež *4* *14*
  • Byl báječný člověk *4*
  • Jan Pawel 2 byl i jest naszym wzorem milosci i dobroci dla czlowieka.Nasladujmy go biorac jego nauki do swego serca, pokazujmy dobroc w naszym zyciu.Tego chcial JAN PAWEL2.
  • Jan Pavel II. bol láskavý človek *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit