Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Ahojky Honzíku, taxem dostala echo od Deňulí, že prý máš webovky:) No to víš, to jsou tamtamy:-D Hned jsem to musela omrknout, páč jsem se ti už nespočetněkrát pokoušela dovolat, ale asi máš dávno jiné číslo. Tak až budeš mít někdy čas, ozvi se třeba na mejla, nebo se konečně zaregistruj na spoluzaky.cz *1* (i když já toho DM fakt nemusím)
    • Re: ...

      jako Hani ty ses vubec neregistrovala do fanousku pekne to flakas...jeste par lidi amuzem si udelat mexickou vlnu :o)
      • Re: Re: ...

        nazdar holki ze základky to vubec nejsou moje stránky on je někdo udělal a vlastně vůbec nevím kdo:-)na spolužáky jsem se snažil dostat ale ono to heslo bude nějak špatně neboť ať jsem zkusil cokoli bylo to špatně tak už jsem se na to vys...:-)teď užívám prázdnin a tak nemám moc času ale až to vyjde ozvu se na mailik tož se majťe fajně zatím zdarec *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: ...

          Hojky, tak mrkni na http://www.spoluzaci.cz/162025 a heslo je tusim tridni becka (ucila anglinu, silene jmeno silene ucitelky *1* ). Esli ani to nepůjde, napiš mě mejla a pošlu ti pozvánku. On ten DM je kapku brzda, vede to šíleně a celý to nějak stagnuje:( Jinak škoda, celé prázdniny jsem byla v Pze, tento týden tu končím. Tuž sa maj
  • snící

    Honzíku,párkrát jsem Tě zahlédla v divadelním klubu,Tvůj pohled se u mně ani nezastavil,přesto jsi se mi dnes brouzdal ve snech...viděla jsem tě snad před pěti lety...jen tak,vůbec Tě jinak neznám¨...když jsem brouzdala po netu,našla jsem tohle...a Tvá skutečná podoba je opravdu i má snová...jen jsem měla závratnou potřebu to napsat,ať se mi vyčistí hlava i duše... *3*
  • Jak jiný?

    Myslela jsem, takový zvláštní, jiný, podivný...:) Ne promiň, dělám si srandu. Myslela jsem to tak, že vy všichni Šípáci jste v mnohém odlišní od těch Foglarových Šípáků (a v tom případě klidně můžete pít). Nijak špatně jsem to nemyslela, takhle napsané to vždycky může vyznít úplně jinak, než to člověk myslí. *9*
  • šance

    čus hanys,ve čtvrtek příjdu do bezruče na jánošika *3*.takže můžem malinko zakalit. *5*
    • Re: šance

      okej teším se *5*
      • Re: Re: šance

        To zas bude druhý den osvědčené duo brufen+spánek? *1*
  • www.spoluzaci

    hanys koukni na www.spoluzaci.cz
    mame tam nasi tridu s konzervy ostrava...heslo je velmi jednoduche *5*
    • Re: www.spoluzaci

      Čau, a pod jakou částí Ostravy je konzerva??? Teď jsem si najela na spolužáky, ale nějak to nemůžu najít - je tam nezařazeno 771 škol.
      Docela by mě zajímalo, jestli tam je někdo od nás - o dva roč. nad váma.
      Jinak Plouhiči, před pár dny jsme slavili narozky od Bernie a byla tam i Raduš!!! Viděla jsem ji po šíleně moc letech - naposled na becherpárty u Raduny. Tak se mějte
      jo a viděla jsem nějakou Tvoji reklamu
      *4*
      Bára
      • Re: Re: www.spoluzaci

        zdarec báro hele konzerva je pod moravskou ostravou a přívozem:-)a jestli budeš nějak s raduš tak ji moc pozdrav neb já na ni narazím strašně málo a to ještě nemáme ani jeden moc času *9* jo a diky za přání a tobě taky všechno nejlepší *5*
    • Re: www.spoluzaci

      zdar draku tak jsem tam byl ale pořád se nějak nemůžu stát žákem pouze hostem...nééé kurva vy mně tam nechcete *1*
  • píííízzz :-*

    ahoj Honzi)tak sem si to tady precetla a zjistila sem,ze teda bydlis v UL:)tak by me zajimalo,kam treba tak chodis parit..?))vubec te neni videt,coz je skoda)) *5*
  • pozdrav

    Ahoj Jeníku, moc mě mrzí, že už končí sezóna. Klub rváčů byl vážně paráda. Užij si prázdnin a v září se budu těšit... na další představení :-)
  • předsudky znič

    Honzí, lidi jako ty mi hrozně imponují - zejména to, že jejich práce je jejich koníčkem a tím pádem svou práci dělají perfektně - klobouk dolů! Jeď tak dál... moc fandím *8* *3*
  • sss

    *3*
  • jen tak

    už chytám slinu hozíčku.a co béda,jak dlouho myslíš,že bude ještě birrelizovat? *4*
    • Re: jen tak

      ty jo nevim ale už mně tím začíná taky srát *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit