Přejít na výpis diskuzí

Jan Saudek

OSOBNOST 31.8.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Žasnu co na tebe vidí ženy jseš oplzlý starý paprda,já jsem o mnoho mladší a ani pohledem bych o tebe nezavadila ani za milión..stejna sorta jak Vyskočil uchyláci
  • Souhlasím, je především odporný ke své ženě.
   Nechápu Pavlinu, jak může tolerovat starého chlípníka. Ona ho obdivuje a nenávidí, bijí se v ní dva pocity. Až zemře a ona snad najde muže normálního, uvědomí si komu dala své mládí.A bude litovat,drží ji jen její děti.. Ted neví o co přichízí. On je skutečně blázen! Nemocný a sobecký člověk a najdou se ženy jež to akceptujííííííí.
 • Všechno nejlepší Karlíku, tom bude dobré*
  Všechno nejlepší Jene, dostaň mě do blízkosti Káji*
  :) láska štěstí přináší, pánové :) * *16*
 • S pokorou děkuji za všechno mistře,
  s vaší nekompromisní něžností vidím nestory umění jak vdechují stárnutí elán.
  Prosím kontaktujte mistra Gotta * *16*
 • Jen mně vadí ,že Roden získá popularitu větší jako autor fotograf co prožil za dlouhou dobu žití ,si uspěch aobdiv žen shrábně Roden,který hrál vždy gaunery v pravém slova smyslu a brutální šmejdy.
  Takže tak přímí charakter upřímného člověka co prožil koncetráky a tyraniji fašounů svěřili Rodenovi dokazuje druh nespravedlnosti,že takový Roden hrál i fašisty ,nikdy nehrál žádnou kladnou roli ,vždy bezcitné a bezohledné zmetky.
  Filmového hrdinu měli učinit z herců ne kvůli přiblížení podoby,vždyt´si myslím,že jste mohli pozvat zahraničního herce který hrál Jamse Bounta z Anglije na roli Jana Saudka,aby věděl jak mlátilo Stbáci a Veřejná bezpečnost .
  • Nauč se pravopis- nebo lépe- už nikdy nikam nic nepiš.
   Zjevně jsi v životě neviděl žádný film s K. Rodenem, blákáš tady hovadiny. Jdi si hrát a nezlob :-D
 • Vše nejlepší,pokud nefotíte někde jeptišky v klášteře po nemoci těla ,neb církev měli už dávno zrušit,Bůh není a potomci totality ovládají politiku i podnikání,potomci těch aktivních příslušníků totality důstojníků,učitelek ,příslušníků VB,příslušníků Stb a nejvíce o Sorboně hovoří Filip poslanec komunistů a Ramsdorf hovoří o KUbě ,tak si cestují mají nato peníze z finančního příjmu a na ostaní posílají tajné,policajty i kvůli té z Wimbledonu ,neb je hrůza kolik milionů dali na Afghanistán a nic z tama nezískali.Sochu Stalina měl převzít Zeman pro herce Krimi serialů,neb šíří role násilí dobrovolně v seriálech jako Stalin pro kult osobností i v tom tenise,přicmrdlíci medijí Primi Blesku by měli obdržet sochu Stalina ,kterou odmítli diplomati v Moskvě.
  Panu Saudkovi k narozeninám přeji pravé Jeptišky Sylvajky na focení,znám Filipínku i Vídeňačku umí italsky a daly mně kus panenské pečeně s chlebem bezplatně a nebyly ani Vánoce .Ty by se vyslékly i pro opravu střechy kaštěla klašstora.Starají se poctivě o nemohoucí .
 • MIstře neobdivuji macandy ani velké ňadra,ani neobdivuji charytu,neb je třeba přímá demokracie Okamury a zrušit nadměrné platy soudnicím,kontrolním uřednicím vlády ,sportovkyním .
  Téma bylo vyloženě o ženách dvou dílů filmu.
  Vymýtání Ďábka je Stb praktika ,kterou dokonce doporučil Biskup a měli by s ekonečně zrušit restituce i katolická církev což by měli zařadit do programu politické strany ,neb FRancije v Avignonu zrušila katolického papeže už velmi dávno.
  Nejsme ani řidič mám vadu zraku a jsme proti jízdě aut duševní nemoci má politika policie represe církev i všichni chamtiví podnikatelé systému policejního a militantního státu.
  Nepál nemá armádu a ta se válí u Vrbětic ,ač výbuch zavinili generálové soukromých firem co si naváželi munici z vášně k penězům lehce vydělaných jako Vondra tak Parkanová i všichni ostaní včetně Stropnického povaleči a Nepál nemá auta ,policajtů jak trusu jaků a taky tak silných houževnatých ,je ve Slavičíně,kteří by měli jet do Nepálu.
 • Panu Janovi k jeho narozeninám přeji, aby zůstal jaký je, protože je báječně bláznivý se srdcem na dlani, mám vás ráda a posílám pusu. Iva *14*
 • no k tomu porodu?asi jste dost velky sobec vuči tomu miminu,když vezmete vpotaz,že strati otce možna nebude ješte na světe že?
  • No od Býku se nedá čekat nic chytrého a normálního a on normální není *12*
 • Chtel bych vam poslet par fotek,jak by vam prisli dobre,ale chtel bych mit jistotu ze vam to dojde.
 • reese
  ahojte, daruji za odvoz puzzle od Jana Saudka, někde jsem ten motiv našla pod nazvem Ty a ja, je to fotka maleho ditěte jak jej drži muž pod oknem, rozměr je 60x84 cm. bydlim v Petřvaldě u Karvine, zatim to mam složene, ale lze to kdykoliv rozložit a poslat poštou.
  Jelikož mam telefon na 2 věci tak tady je muj e-mail pink.alecia@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit