Přejít na výpis diskuzí

Jan Saudek

OSOBNOST 31.8.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no k tomu porodu?asi jste dost velky sobec vuči tomu miminu,když vezmete vpotaz,že strati otce možna nebude ješte na světe že?
    • No od Býku se nedá čekat nic chytrého a normálního a on normální není *12*
  • Chtel bych vam poslet par fotek,jak by vam prisli dobre,ale chtel bych mit jistotu ze vam to dojde.
  • reese
    ahojte, daruji za odvoz puzzle od Jana Saudka, někde jsem ten motiv našla pod nazvem Ty a ja, je to fotka maleho ditěte jak jej drži muž pod oknem, rozměr je 60x84 cm. bydlim v Petřvaldě u Karvine, zatim to mam složene, ale lze to kdykoliv rozložit a poslat poštou.
    Jelikož mam telefon na 2 věci tak tady je muj e-mail pink.alecia@seznam.cz
  • Přání

    Vážený pane Jane
    Přání Vám i Vašemu bratrovi Kájovi
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    Mrzí Mě,že Váš bratr je pořád v komatu.
    Včera jsem zhlédla pořad TopStar na
    TV Prima a jeho komiksové obrázky
    jsou moc pěkné.Jste oba dva dobří
    i Vaší výstavu fotografií prostě
    SUPER. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Jan Saudek

    Milý pane Jane
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví a úspěchů ve vaší profesi. *4*
  • GOGOGO

    Váš pořad nemá naprosto chybu!
  • No.1

    Ojedinělý,geniální,zvácený v tom nejlepším smyslu slova,umělec na jehož výjimečnost bych zde mohl pět ódu hodiny,ale to by nebavilo ani jeho,ani mne a ani Vás,kteří se stydíte rozpoutat diskusi.Snad jsou tyto věty počátkem nějaké vzrušenější atmosféry na poli diskuse.
    • Re: No.1

      M?ám uplně jiný názor na Saudka jana.
      Myslím si, že je to stařec, který si nechce připustit svůj pozdně důchodcovský věk a pořád se snaží být mladým, čímž je spíše komický než důstojný člověk. Rovněž jej odsuzuji za jeho chování vůči Karlovi, který na rozdím od Jana něco dokázal v životě.
    • Re: No.1

      jsem stejného názoru, miluji jeho ojedinělost, svou jak říkajíc zvráceností ve všech smyslech slova pro každého člověka zvlášť dosáhl postu velkého čecha, je pro mne jako prokletým básníkem, prokletým fotografem a hlavně šťastným bohémem
    • Re: No.1

      Souhlasím. Teď jsem s ním četla rozhovor a ,,zamilovala" jsem se. je fakt úžasnej. Jeho životní filozofie je jedinečná a syrové vyjadřování tomu dodává šmrnc. Jestli ho někdo zatracuje, tak snad jen ze závisti...Svělý člověk i fotograf!
      • Vy jste ale inteligent.
        Je to sobecký blázen, především.
        Perverzní vintage fotky by dokázal nafotit každý, jen by musel mít onu chlípnou odvahu a tu má jedině blázen!!!Husičky jež prahnou po popularitě udělají cokoli, ale většinou tím nic nezískají.
        Totální egoista a o to hořší že si to vědomuje a koná vědomě.
  • borec

    Je to fakt borec, takhle bych chtěl v 73 taky vypadat!!!
    • Re: borec

      když budeš celej život h-o-v-n-no dělat a nechat se vydržovat mladýma holkama tak taky tak budeš vypadat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit