Přejít na výpis diskuzí

Jan Světlík

OSOBNOST 11.6.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi mě mrzí jaká je situace ve Vítkovicich.Pracuji ve firmě téměř 33 let.Byl jsem odměněn stříbrnou medailí od p.Světlíka, za odvedenou práci a propagaci značky Vítkovice.Posledních pět let jsem doufal,že firma pujde nahoru a zvedne se.Jenže skutečnost je opačná.Střídání lidí na vrcholných postech firmy není dobrá taktika,a na víc jsou dosazováni neodborníci,kteří nemají o strojírenské výrobě ani potuchy.Ale za to se velmi dobře vyznají jak zesměšnit a ničit jméno firmy,likvidovat své vlastní odborníky a kvalifikované lidi.Nyní se propírá častěji heslo,že vlasní zaměstnanec je úhlavní nepřítel firmy a vedení.Jestli se něco změní,tak netuším kdy a ským.Mám pocit,že lidé kolem p.Světlíka se jen obalují a neříkají pravdu a jen lžou o stavu firmy a lidech co tam nechali kus života.
    • Ve Vítkovicích pracuji 22 let.Taky mne mrzí že to jde od pěti k nule.Duvod popsal kolega předemnou.
  • Dobrý den pane Světlíku,jsem manželka jednoho vašeho týden již bývalého
    pracovníka neuvedu celé jméno jen iniciály J.V.Do Vítkovic nastoupil ve
    14a půl letech dokonce pracoval určitou dobu s Vámi mám pocit v lahvárně. Letos v prosinci mu bude 60 let amyslím že svou práci měl opravdu rád.
    Proč Vám píšu, manžel udělal poprve nějaký přestupek, za který byl okmžitě propuštěn.Myslím si že po 45 letech mohl být potrestán trošku mírněji.
  • Dobrý den - obdivuji Vás
  • Pan Světlík má krátkou paměť, že nehovoří o svých svazáckých a stranických aktivitách v závodě 5 VŽSKG a také si vymýšlí když hovoří o cestě do Prahy, která prý trvala 6 a půl hodiny z Ostravy. Jedině tak,že by ji absolvoval Avií. S pozdravem Jiří Ševčík, bývalý předseda podnikového výboru SSM ve VŽSKG.
  • komanc
  • Právě jsem viděl film o přestavbě Vítkovic - ať se Vám vše podaří a funguje tak, jak si představujete!
  • Dobrý večer pane Světlík, chtěl sem se zeptat jestli bych Vás nemoh požádat o finanční obnos 50 000 - 100 000. Jsem schopen do konce roku 2013 splatit ale jelikož nemám rád úroky tak sem do banky nešel. Peníze bych potřeboval na traktor, abych si moh vyrábět krmivo pro svou farmu, kterou doma zakládáme. Nyní máme kůzlečí a na jaře budeme zabíjet berana tak minimálně poloviny by byl Váš. Máte nádherné muzeum ve Vítkovicích. Nevěděl jsem jak se s Vámi spojit tak píši tady. E-mail je k.marel1@seznam.cz Děkuji za odpověď S pozdravem Jakub...
    • blbec seš *12*
  • Vážený pane inženýre Světlíku, dovolte mi, abych Vám ze srdce poděkovala za Vaši péči o naše kulturní památky.Jste jedním z mála podnikatelů, kteří nevidí jen sami sebe v bohatém vzduchoprázdnu, ale starají se díky svým prostředkům a možnostem také o prostředí, v němž žijí. Doufám, že Vám naše hloupá vláda neznechutí Vaši bohulibou činnost. Nejen Ostraváci Vám držíme pěsti - ať Vám vydrží Váš elán!
  • Dobrý den pane Světlíku,

    jen chci pozdravit a popřát příjemný den.Upoutalo mne datum vašeho narození,protože je úplně stejné jako moje.Proto zdravím Lva a přeji hodně úspěchů!!
  • Myslím, že VMG je nyní ve fázi ponorky s průstřelem na boku. Kdo uteče, vyhraje, jen kapitán opuští plavidlo poslední.. Dobře mu tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit