Přejít na výpis diskuzí

Jan Světlík

OSOBNOST 11.6.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě jestly p.Jan Světlík má tušení co se nyní děje ve VHM?Jak cizí společnost začína přebírat práci VTC?Jestly má tušení,že tímto krokem strácí zisk VTC zatím kolem 500 000kč měsíčně a navíc Vítkovice platí cizí společnosti velké peníze místo,aby to dostala společnost VTC!A taky, že začínají se nad VTC sbíhat mraky kvůli tomu, že některé vedoucí funkce povolili tyto kroky...konkrétně se jedná o NDT a zisky v zal.40.Každopádně je to smutné, že VHM pomalu vyškrtává ze seznamu NDT z VTC kteří vždy plni svou kvalitu jakosti v oblasti nedestruktivního zkoušení tak jak se má a jak požaduje zákazník.
  • rozhovor

    Vyposlechnutý rozhovor v tranvaji o tom jak se berou ÚPLATKY NA NĚJAKÉ ZINKOVNĚ obchodník dá zákazníkovi nišší cenu a zbytek mu jde do kapsy.Ten obchodník na té zinkovně má vlivnou maminku protože udržovala přátelství s p.Pastuškem a ten obchodník je její SYN.Nemá ani vzdělání na to místo vyznělo s toho hovoru.Já bych tam poslal HLOUBKOVOU KONTROLU BÝT VÁMI.
  • vydržat

    gratuluji vám za váš instinkt a štěstí k získání HV a ptám se jak vypadá budoucnost vítkovic v době krize světové ekonomiky.
    s pozdravem váš příznivec.
    ps. CNG programu věřím, a jsem informován. zajímá mne zbytek divize.
  • Gratulace

    Gratuluji.
    • Instinkt

      Dobrý den ,
      pane Světlíku,máte v současné době nějakou konkrétnější představu o využití fotovoltaických elektráren na přeměnu
      "nepotřebné energie" na H2.
      Děkuji za odpověď a názor. S pozdravem
      Jiří Čemerka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit