Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší *1*
  • co věk
  • mi.ba
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda není pozdě začít s oštěpem v 18ti letech? Moc mě tento sport láka! Nevím však kde a jak. Jsem z Prahy. Moc díky za Vaši radu. Michal
  • Honzo, všechno nejlepší k narozeninám.
  • georgina1948

    Jan Železný

    Chtěla bych jen říci Jan Železný udělal mnoho pro Mladou Boleslav a jen chci dodat, protože velmi dobře znám jeho otce Jaroslava Železného, nebyl házenkář, ale oštěpář a později trener atletiky a byl můj trener v atletice.
    • Re: Jan Železný

      jasně,68,46m má osobní rekord
      • georgina1948
        Nene, osobní rekord je 98,48 m v roce 1996 Jena
  • Janek

    Sympaťák, skvělý sportovec.
  • Děkuji

    Nelíbí se mi, že pod titulním článkem na Seznamu o Vás je reklama na sběr železného šrotu. Víc se mi líbí souvislost s Emilem a Danou Zátopkovými a Věrou Čáslavskou. To je veliké srovnání. Je to o tom, že kvalita nekončí na hřišti, ale sama běží ještě hodně dlouho. Moc by jste se mi líbil v ostatních souvislostech tak jako Emil Zátopek, nebo jako ti všichni tři. Asi to tak je, nebo bude, ale určitě jako občasný návštěvník atletického stadionu děkuji.
    Srdečně Lubor Veleba.
  • JAK Začít s oštěpem?

    Ahoj Honzo, chtěl bych se zeptat zda není pozdě začít s oštěpem ve 23 letech? Moc mě tento sport láka a chtěl bych začít trenovat ! Nevím však kde a jak. Jsem z Ostravy. Moc díky za tvou radu. Rosťa *4*
    • Re: JAK Začít s oštěpem?

      sleduj,kdy budou závody a na nějaký se přihlaš a máš to vyřešené,můžeš si zazávodit
  • Michal Stark

    Milý Honzo,
    vždycky jste pro mě byl chlapem jek má být. Dnes jsem si přečetla v Reflexu článek o Michalu Starkovi, který kvůli nějakým hrám funkcionářů nemůže jet na paralympiádu.Co Vy na to? Zlo se šíří, pokud dobří lidé nic nedělají.
    Ivana Šiková, Bílovice nad Svitavou
  • Super oštěpař

    Moc a moc Vás pane Honzo zdravím *13* Jsem vaše dlouholetá obdivovatelka .Hlídám Váš světový rekord,aby vydržel v což pevně věřím.Teď když je atletika je mi trochu smutno,že už nezávodíte,ale doufám,že jednou budete i nejlepší trenér *7* Tak ať těm mladým letí oštěp hodně daleko *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit