Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosba

    Vážený pane Železný, obracím se na Vás jako představitel dětské organizace, která každoročně v červnu vyhlašuje nejlepší sportovce za právě končící školní rok. Výběr těchto sportovců (15 dětí) je prováděn z celkového počtu cca 1200 možných. Zároveň je předáván pohár vítězné škole (letos již po čtrnácté) a rovněž je vyhlášen vítěz Ceny města Mostu (osoba mladší 18 let) navržený za mimořádný sportovní, kulturní, humanitární, společenský, ... čin, hodný zvláštního ocenění. Na předávání výše uvedených poct každoročně zveme významnou sportovní osobnost (Roman Šebrle,Štěpánka Hilgertová, Roman Reichel, Kateřina Neumannová, Květa Jeriová - Pecková, Aleš Valenta, Lída Formanová, atd...) Vás jsme měli zájem pozvat již mnohokrát, ale vždy jsme skončili s neuspěchem u Vašeho manažera, který Vás vždy omluvil pro zaneprázdněnost (p. Pospíšil,pan Juck). To neuvádím jako výtku, ale jako důkaz našeho opravdového zájmu Vás k nám do Mostu pozvat. V letošním roce jsme cca 2 měsíce předjednávali jako hosty našeho slavnostního vyhlášení Jakuba Jandu a Lukáše Bauera. Bohužel, na poslední chvíli se jim oběma změnily plány a jsou v našem termínu nedostupní s příslibem návštěvy Mostu v září. My ale již máme vše připraveno na 28.6.2006 na 19,00 hod.(to i kvůli fotbalovému MS - tento den se nehraje). Obracím se tedy touto cestou na Vás, zda by náhodou, byť takto neočekávaně nebylo schůdné, Vás v Mostě přivítat. Celá akce je mediálně docela dobře podchycena regionálními sdělovacími prostředky a ve Vašem případě věřím, že by byl zájem i ze strany celostátních sdělovacích prostředků. Neberte prosím mou prosbu za drzost, ale za snahu udělat maximum pro důstojnost dětské sportovní činnost. Vím, že je to jen pokus a jen trochu doufám, že by to při troše štěstí mohlo vyjít. Jako předseda Ústeckého krajského atletického svazu Vám slibuji, že když to nevyjde, tak že Vám pro nadcházející závody budu držet palce stejně. Moc Vás jen prosím o odpověď, zda by byla Vaše přítomnost v Mostě dne 28.6.2006 mezi 19,00 - 20,30 reálná. Jakýkoliv Váš dotaz jsem přípraven okamžitě zodpovědět. Kontakt: Milan Rybák, 603 397 790
    • Re: prosba

      *14*
  • Dobry den Pane Železny.Chtel bych se vas zeptat kde mužu sehnat kvalitni oštep.Bydlim v Českých Budějovicich a tady se tomuto sportu moc nevěnuji.Poradte mi prosim.Predem děkuji.Novotny
  • Dobrý den, přeji Vám k Vašim narozeninám, všechno nejlepší hodně zdraví a pro tuto sezonu hodně sportovních úspěchů. Hakl
  • Honza má narozeniny

    Přeji Vám vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti k narozeninám a ještě další úspěchy na poli sportovním nebo funkcionářském v olympijském hnutí. Neskromně dodávám, že já mám dnes narozeniny také.
  • Dopis

    Dobrý den pane Železný, mám na Vás dotaz,který neumím a nejde napsat.Moc rád, bych si o mém problému promluvil s Vámi (jste člověk,který na obrazovce, na mě udělal ten nejlepší dojem a s důvěrou se k Vám obracím o radu odborníka).Chápu vaše vytížení,ale jedno setkání s člověkem ,který by potřeboval od Vás radu ,jak daní problém vyřešit.Pokud ,jako hodně populární člověk ,jste ochoten mě kontaktovat moc a moc děkuji a vážím si toho. Moc děkuji Standa Křížek ,mobil-737558996,e-meil LRU.predmerice@seznam.cz
  • Pane Železný, chtěl bych Vás požádat o radu. Rodiče si o prázdninách všimli, že docela daleko házím a navrhli mi, že bych se tomu měl věnovat aktivně. Od příštího školního roku budu nejspíš jezdit do školy do Mladé Boleslavi a chtěl bych zkusit hod oštěpem, jestli by mi to šlo. Prosím buďte tak hodný a poraďte mi. Děkuji předem.
  • Dobrý den, můžete prosím poradit kde začít s házením a jaký je vhodný oštěp pro začátečníka nebo kde ho sehnat?Děkuji
  • potřebuji poradit,předem děkuji - jste nejlepší

    Přítel hází oštěpěm,a zatím mu to hází na 52m. Rád by věděl jestli existuje nějaká technika ke správnému házení? Moc děkuji za váš čas. Lucka R.
  • kam bych dohodil?

    Dobry den! Vazeny pane Zelezny, odjakziva si rad obcas necim hodim, neco prehodim, ale nevim, kam bych dohodil s ostepem. S granatem jsem pred mnoha lety hodil kolem 80 m. Je to dobry zaklad pro hod ostepem? Ted je mi 33 a rad bych si s ostepem zkusil hodit, ale nevim na koho se obratit. V zadny TJ nejsem. ¨Taky by me zajimalo, kolik hodite s granatem vy? Pres 100 m? Jinak Vam hodne fandim a vazim si toho, co pro sport delate. Hodne dalsich uspechu ve sportu i osobnim zivote! Vasek - Hradec Kralove
  • Pozdrav a prosba

    Dobrý den pan Železný chcel by som vám říci že ste můj sportovní vzor . Ja ako začínající oštepář skládám klobouk před tim jakou máte techiku .Som zo Slovenska a moji rodiče mi nechteji koupit oštep proto vas prosim ak je to mozne koupit jeden z vasich starsich ostepu . Byl bych vám strasne vdecnej . Můj mail je Liaf@orangemail.sk Za prostor dekuje a za odpoved prosi Vas velky fanda Lubo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit