Přejít na výpis diskuzí

Jan Žižka

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prokop Holý
  • Nevíte náhodou kdo se stal vůdcem husitského vojska po smrti Jana Žižky z Trocnova ??? *13* *12*
  • Udělala jsem z toho referát a mám za jedna super :3* *2*
  • Máte pravdu. *2*
  • Znáš vůbec význam slova bolševici? To je většina, víš. Menševici je menšina. Jinak je vidět, že jsi dějin neznalý. Husité nebyli škodní,ale Zikmund ano. Jeho otec byl velikán, ale Zikmund byl absolutní nula a hajzl král a císař. Jeho otec se musel za vldy Zikmunda a hrobě obracet. *8*
  • Husité byli za komunistů velmi vychvalovaní.O ničení památek se nepsalo
  • fdgdfgdfgdfgfdgfgfgfg
  • Dívali jsme se na video ve škole jak válčili a myslím že kdyby ještě žil tak odemě dostane velikou pochvalu tak zvítězit nad křižákama je teda opravdu velké zvítězení *3*
  • Ještě něaké podrobnosti by se tam měly udělat ale nevadí. *14* *4* *16* *12* *5* *7* *15* *2* *1*
  • Jdi se vycpat se svými názory šlechto nebo bohatý měšťáku.
  • Zikmund se svému otci vůbec jaksi nevyvedl.Kecáš ty, husiti nejsou ŠKODNÁ, ale Zikmund ano.
  • Naprostý souhlas, jen nač to slovo kurvo, jinak naprosto souhlasím.
  • Zřejmě nejste Češka, jinak byste se takto nevyjadřovala. Správný Čech nefandí králi a císaři Zikmundovi, ale Žižkovi. Navíc, nemáte vůbec ponětí o tom, co přinášelo chudým lidem husitství. Asi pocházíte ze šlechtického nebo nějakého měšťáckého rodu. A pak to hnusná bolševická filozofie? Co takto hnusná kapitalistická filozofie. Ne husiti, ale Vy se běžte vycpat se svými ubohými názory.
  • tady tě musím opravit Zikmund Lucemburský nenechal jana husa upálit on mu dal ochranu ale neměl na výběr protože v té době bylo papežské schizma takže zikmund neměl navýběr nemněl takovou moc i když byl císař.to bys sis měl uvědomit
  • v něčem máš a nemáš pravdu, pravdu v tom že vypalovali kostely atd ale zase aspon něco dokázali. když ty sedíš u počítače a píšeš informace které sis přečetl na internetu tak jak o tom mužeš něco říct sakra. chtěl bych videt tebe co si delala.a že kurvily stát tak to si děláš srandu ne. co to je za hovadiny osvobodili tisíce dětí to je podle mě důležitější než např:vypalováni kostelů atd.nechápu jak tě něco mohlo tak napadnout teď bych ti poradil když někdy budeš něco psát tak si to promysli. neznám člověka co by to takhlens řekl a to dělám profesora na Karlově Univerzitě
    tak nepiš jsem co jsem nepatří. 28.4.2014
  • Nechápu Tvoje husitské myšlení- církev má být bohatá církev NIKDY nebyla zkažená husiti nebojovali pro dobrou věc, husiti jenom ničili a kradli, Svět před husitama chránil Zikmund Lucemburský Papež Martin V. Papež Pius II. atd. Husiti tady akorát všechno zničili. Správný křesťanský svět dělal Zikmund.
  • kecáš husiti jsou ŠKODNÁ Zikmund byl skvělý po svém tátovi...

    CHI CHI CHI
  • Ty kurvo acr vosta zikmund byl krypl nechal upálit jana husa.
    Husité ničily kostely církve kvůli opustkům a majetek dávali husité dobrovolně ne násilné zabavování.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jan Žižka hrad Rábí zničil celý ještěže to potom dal Benedikt Rejt dohromady...
  • Nechápu Tvoje husitské myšlení- církev má být bohatá církev NIKDY nebyla zkažená husiti nebojovali pro dobrou věc, husiti jenom ničili a kradli, Svět před husitama chránil Zikmund Lucemburský Papež Martin V. Papež Pius II. atd. Husiti tady akorát všechno zničili. Správný křesťanský svět dělal Zikmund.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit