Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jankoma
    Úžasný herecký výkon ve filmech Vyšší princip, Probuzení, Vlčí jáma, Pasiáns a v mnoha dalších rolích. Paní Brejchová, moc děkuji za nezapomenutelné zážitky. *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší a nejkrásnější naše herečka 60.let a 70.let. Proto také získala tolik ocenění a mezinárodních uznání!
    • Obdivovala jsem jí od prvního filmu, který jsem s ní viděla. Velmi okouzlující a milá herečka to je. Lepší a milejší herečku neznám.
  • Krásná a vynikají herečka. Urcite nedostala tolik krásných rolí protoze byla bez talentu. Dávala do svých rolí srdce i duši. Prosadila se pílí a talentem, nikoli svým nahým tělem jako to bylo u její sestry Hany.
  • Samolibá Brejchova stejně namyšlená jak ta Bartošová ta taky nesnesla lepší sestru Ivanu a Brejsena nesnesla krásnější sestru Hanku o 100% lepší herečku a skromnou! ne takovou hysterku a namyšlenou furií
  • Od Pacifiku Vam preji hezky den.
  • Hodne stesti a zdravi k narozeninam!!!
  • pani Janicko,preji Vam hl.zdravi,at se Vam zlepsuje a jste spokojena,at mate kolem sebe fajn lidi,co mate rada...Jste krasna,skvela herecka a i kdyz starnete,vypadate stejne skvele.Od mala rada koukam na filmy s Vami a tisk,jak se mate a mam Vas moc,moc rada.Videla jsem Vas nakupovat,i znam Vasi asi uz byvalou chatku u Labe,s vyrezavanymi srdicky v okenici.Znam i pana Hanzlika,kdyz jezdivali neckiadu,divala jsem se jak lodku vyrabi...Znala jsem i herce Hrubeho,skoda ze ho malo pripominaji v televizi,byl skvelej,i jeho jezevcik,chodila jsem k nim na chatu k pani Hanzlikove,oba byli prijemni a hezky jsme si popovidali...
  • https://www.facebook.com/pages/Jana-Brejchov%C3%A1-fanclub/149882031833867
  • Vsechno nejlepsi a hodne zdravicka k narozeninam *14* *14* *14*
  • My vas mamě radi at vam to hraje a mate uspěch *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit