Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super

    je fakt dobra herecka,je porat krasna a pripada mi strasne mila,jako herecka je moje favoritka *14* jeji filmy jsou jedny z nejhezcich *15* a jeji dcera se ji hodne podoba hlavne podle oci. pripada mi skromna. je proste uzasna a super *4*
  • ahoj.myslim si , ze jana je skvela herecka je a bude a byla krasna, nejen zvenku ,ale i uvnitr. vzdycky mela cerne linky,coz ji hrozne sluselo aty jeji oci byly ,jak koralky. mam ji moc rada *14*
    • Re:

      Obdivujete ženskou, která se nepostarala ani o vlastní dítě. Odložila ho kvůli svému pohodlí a prospěchu, ubohé !!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re:Anna

        No jo, ono se hezkým ženám nic neodpouští, že, nečtěte bulvární tisk, a nebudete tak zblblá těmi nesmysly , které píšete. Musíte být asi strašná krasavice, když píšete tyto soudy o lidech, které ani neznáte. Pardon krasavice asi ne, ale strašná ano. Myslete hlavou ! *4*
        • Re: Re: Re:Anna

          Milá Věrčo, nevím, kdo je tady, podle Vás, zblblý bulvárem, protože ten já také nečtu. Ale Janu Brejchovou znám velice dlouho ze sousedství a velice dobře vím, že je na jedné straně- skvělá herečka, ale na straně druhé - člověk, který by se měl za spoustu věcí ve svém životě stydět. Odpovídat mi nemusíte, já vím své, a také spousta lidí, kteří Janu opravdu znají.
          • Re: Re: Re: Re:Anna

            Aničko, nechtěla jsem se Vás dotknout, já ji neznám, jenom jsem psala moje pocity a můj názor. Jesli ji znáte , tak Váš názor beru, ale ona se mi prostě líbí a líbí se mi celý život a její život je prostě její život a to nemůže nic změnit na tom , že se mi líbí. Tak se na mne nezlobte , jestli jsem se Vás dotkla. Věrča *4*
        • Re: Re: Re:Anna

          Jasně, je to úžasná žena , vždyť odložit dítě, co na tom, ona si to mohla dovolit, vždyť je tak hezká ???!!! *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re:Anna

            Děvčata, proč jste tak zlé a nenávistné, mate nějaký problém ? Nech brouka žít ! *3*
            • Re:?

              Jaká nenávist ? Pouhé konstatování faktu, ty chudinko.
      • Re: Re:

        To je pravda, co je to za ženu, která odloží své dítě ?!
        • Re: Re: Re:

          Děláte, jako kdyby Terezu odložila do ústavu.
          Připište tedy laskavě některým hercům "co to je za člověka, který věčně zahýbal své ženě". To nenapíšete, že ne! To se může. Zřejmě.
        • Re: Re: Re:

          Já tedy s vámi nesouhlasím. Vidět např. Ivu Kubelkovou jak nám srdceryvně vypráví jak kojííííí a jak se děěěsně věnuje a vzápětí minutu nato řekne "já píšu knihu, maluji obrazy a věnuji se modelingu" a na dotaz moderátorky "a kdy se tedy věnujete své dceři" odpoví "no já si zase myslím že člověk nemůže to dítě úplně obtěžovat a zatěžovat svou péčí..."
          dnešní blboni ať mi nejdou na oči. Televizi už večer skoro nepouštím, není proč.
          • Re: Re: Re: Re:

            Proč tady zatahujete Ivu Kubelkovou ?
        • Re: Re: Re:

          Sohlasím s vámi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit