Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odložila své dítě

    Nepostarala se o své vlastní dítě, odložila jej, to jí už nikdo nikdy neodpáře. *16* *16*
  • Odložila dítě

    Jak ubohé, obdivovat ženskou, která kvůli vlastnímu pohodlí a slávě odloží dítě !
  • BREJŠKA

    VÍTE, KOLIK MĚLA BREJCHOVÁ CHLAPŮ. A TO MÍSTO TOHO, ABY SE STARALA O VLASTNÍ DÍTĚ. TO MUSELI VYCHOVAT JINÍ. *13* *13* *13* *13*
    • Re: BREJŠKA

      A to ji závidíš, vidˇ? Tak si najdi také nějakého chlapa, abys nemusela závidět. *5*
      • Re: Re: BREJŠKA

        Co by měl Brejchové kdo závidět ? To, že zůstala po svém pohnutém životě na stará kolena úplně sama ? Nikdo ji nemá rád, nikdo o ni nestojí.
        • Re: Re: Re: BREJŠKA

          abyste se nespletla paní!!!
  • Nej žena i herečka

    Po shlédnutí filmu Vlčí jáma jsem se do ní zamiloval a od té doby se to nezměnilo, jsme spolu téměř stejný ročník.
  • Jedna z Nej hereček

    Posílám moc štěstíčka a at se ji daří i po smrti manžela!!!! *14* *14* *4* *14* *14* posílám pac a pusu *3*
  • Půvabná kráska

    Víte je to apsolutne nejkrásnějěí žena na světě ze slavných osobností a to nejen vzhledem, ale i půvabem. Podle mého názoru ma mimořádné CHARISMA. Řeknu-li že ji miluju, bude to málo. Já ji zbožňuju. *4*
    • Re: Wendy hloupá

      Wendy, ty máš velice malý přehled krásných hereček. Jiným zahraničním herečkám nesahá Brejchová ani po kotníky.
    • Re: Půvabná kráska

      Je bezesporu,ta nejkrásnější herečka všech dob ! Myslím , že není doceněná, jak ji někdo může soudit, když ji osobně nezná. Setkala jsem se s ní jednou a byla tak milá , že předčila mé očekávání. *14*
    • Re:

      Co je to za ženskou, která kvůli svému pohodlí odloží dítě ? To neudělá ani zvíře !
    • Re: Půvabná kráska

      Vy ji zbožňujete ? Prosím vás, za co ? Vždyť se nebyla schopná ani postarat o jediný dítě, které měla. Zeptejte se Terky, jak ta trpěla. Dodnes jí to takyy
      neodpustila a neodpustí.
      • Re: Re: Půvabná kráska

        A vy víte jak to bylo v té době?vždyt nevíte nic a jen soudíte a na svůj život se nepodívate.takže se nestarejte o Janu ale raději se starejte o sebe asi to potřebujete více.Jo a Terezka ma s maminkou dobrý vztah jestli vás to zajíma.jo a ještě bych dodala nevěřte moc bůlvárum ještě by vás více zkazili nemyslíte? *13*
        • Re: Re: Re:

          A v jaké době to tedy , podle vás, bylo ? Já jsem totiž ve stejné době také vychovávala děti a nic nevím o tom, že by v tom měl být nějaký problém. Ten měla jen Brejchová - své vlastní blaho, pohodlnost a pohodlí.
    • Re: Půvabná kráska

      Lépe bych to nenapsal! To samé cítím i já.
  • Kráska

    Paní Brejchová patří pochopitelně také k našim vynikajícím herečkám, jaké můžeme mít!!!Její osobitý talent diváky velice mile překvapí, ve svém řemesle je velice nadaná, odhodlaná!!!Má také velice krásnou dceru, která je také výbornou herečkou!!Vím, že paní Brejchová má těžké chvíle a trápení, ale i to se musí překonat !!Přeji jí mnoho úspěchů nejenom v její herecké kariéře, ale také v jejím osobním životě!!!!!!!!Tomáš Kiš
    • Re: ???

      Docela by mě zajímalo, co je to za lidi, kteří obdivují ženu, která kvůli vlastnímu pohodlí, kariéře a častému střídání mužů, odloží své dítě. Opravdu byste se takto zastávali každé ženy ? Myslím, že obyčejnou ženu byste za to odsoudili.
  • *1* *1* *10* *8*
  • *1* *1* *10* *8*
  • je dobra!!!!!!!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit