Přejít na výpis diskuzí

Jana Doleželová

OSOBNOST 13.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michal996

    Email-Jana Doleželová

    Ahój všicni jana je pěkná to je ale já na ní mám email. Kdo má ještě naní email? *14*
    • Re: Email-Jana Doleželová

      Nevím co na ní vidíte tak úchvatnýho. Je vychrtlá až hrůza. Ale fandím ji, protože je z Uničova. Ale můj sexsymbol to teda není :-) Hezčí je Alena Šeredová :-) *3*
      • Re: Re: Email-Jana Doleželová

        já jsem její fanoušek protože byla ve stardance a tam jsem jí fnadila ale jako jak tady píšete co na ní vidíme tak já nic mám ji tam proto protože jsme jí fandila ve stradance a kdyby něco tak jsem holka takže tyhle věci pište klukům a né mě nejsem lesba
  • nadherna

    je nejhezci misska kam se na ni hrabe Kucharova... *14*
  • bohudik

    Dokonalá

    Jana je překrásná mám jí moc rád *14* *14*
  • lamerienda

    krásná a sympatická

    V Bailandu í to jde skvěle ! Marek Eben měl pravdu, ta snad ani nesmrká ! A nebo při tom aspoň netroubí, jak je dokonalá *15*
    • jana doležlova

      si super ale ty si i herečka ne jano v peklo s princeznou miluju tu pohadku *14* *14* ty si byla arkana ta heka čertice *16* tak čau
      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *3* *3*
    • vesna

      Re: krásná a sympatická

      Ehm v Bailandu??Snad ve Star dance *3*
  • Stránka s krásnými fotkami

    Zdravím,

    stránku Jany Doleželové s krásnými fotkami najdete na adrese -- http://www.dfc.cz/zeny/jana-dolezel ova
  • Nožičky

    Má nádherný nožičky a kozičky a teď na ní honim je to bomba!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit