Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Upřimnou Soustrast Rodině at Andělé Ochranuji😂😇😍

  • curda
    Kytičku zářivýh hvězd, postříbřenou měsícem s vůni jarních nocí,svázanou slunečním paprskem Vám pro zdraví k narozeninám posílám.
  • Paní Hlaváčová, přeji Vám ke krásným kulatinám jen to NEJ, ale hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka...jste úžasná herečka, krásná a sympatická žena.BB *14*
  • Vážená paní Hlaváčová, přeji Vám z celého srdce všeho nejlepšího, hlavně zdraví a štěstí k dnešnímu jubileu.
    Václav
  • Přejí vše nejlepší k narozeninám hlavně zdravíčka štěstíčka lásky plno pohodlí
  • p.Jana nádherná a užasná...
  • Rodice Bary Munzarove jsou skvely i Bara.hodne zdravicka vsem
  • Je mi tento rok 60 let. Jana a Luděk mě doprovází v celém živote a je mi s nimi velice dobře. JSOU PRO MĚ JISTOTOU SOLIDNOSTI ,PROFESIONALITY A KVALITY. Mám je moc rád. Vím,že nejsou sami,vím že je nás, stejně naladěných lidí, více. Kvalitu života nehodnotím majetkem. Znám dost,,bohatých,,chudých lidí. Nejsou ŠŤASTNÍ. CO DODAT ..nová doba.host vyhazuje vrchního. Tomáš Finger
  • Hodně zdravíčka a pohodový život k narozeninám *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Paní Hlaváčová...k dnešním narozeninám Vám přeji hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a pohody. Jste fantastická herečka a krásná a milá paní. Všechno nejlepší !!! Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit